- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Apple
-
iPhone 12 Pro
Apple
iPhone 12 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
iPhone 17 Pro Max
-
iPhone 17 Pro %
-
iPhone 17
-
iPhone 17e
-
iPhone Air
-
iPhone 16 Pro Max
-
iPhone 16 Pro
-
iPhone 16 Plus
-
iPhone 16
-
iPhone 16e
-
iPhone 15 Pro Max
-
iPhone 15 Pro
-
iPhone 15 Plus
-
iPhone 15
-
iPhone 14 Pro Max
-
iPhone 14 Pro
-
iPhone 14 Plus
-
iPhone 14
-
iPhone SE (2022) %
-
iPhone 13 Pro Max
-
iPhone 13 Pro
-
iPhone 13
-
iPhone 13 mini
-
iPhone 12 Pro Max
-
iPhone 12 Pro
-
iPhone 12 mini
-
iPhone 12
-
iPhone 11 Pro Max
-
iPhone 11 Pro
-
iPhone 11 %
-
iPhone XS Max
-
iPhone XS
-
iPhone XR %
-
iPhone X
-
iPhone SE (2020) %
-
iPhone 8 Plus
-
iPhone 8
-
iPhone 7 Plus
-
iPhone 7
-
iPhone 6
Filtrovat
Apple
iPhone 12 Pro
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Baterie
Nová baterie: Kapacita baterie telefonu je 100 %. Nejčastěji proto, že jsme ji vyměnili za novou. Zjistit více
Barva
Silver
Graphite
Gold
Pacific Blue
5 979 Kč
5 979 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis iPhone 12 Pro
Prémiový výkon a design
Apple iPhone 12 Pro je smartphone, který kombinuje eleganci s výkonem. S rámem z nerezové oceli a zadní stranou ze skla tento model poskytuje pocit exkluzivity. Kromě toho je prachotěsný a voděodolný do 6 metrů až po dobu 30 minut díky certifikaci IP68.
Nepřekonatelná kvalita obrazovky
S 6,1palcovým Super Retina XDR OLED displejem si užijete fantastický vizuální zážitek. Displej má HDR10, Dolby Vision a maximální jas 1200 nitů. Navíc je obrazovka chráněna sklem Ceramic Shield, které poskytuje extra ochranu proti poškození.
Ohromující výkon
Tento iPhone je poháněn čipsetem A14 Bionic od Applu, který je postaven na 5nm procesu. S šestijádrovým CPU a čtyřjádrovým GPU získáte rychlý a plynulý výkon ve všem od her po multitasking.
Vynikající úložná kapacita
Apple iPhone 12 Pro je k dispozici v několika variantách úložiště, od 128GB až po 512GB. Model nemá slot na paměťovou kartu, ale s NVMe úložištěm získáte rychlé čtení a zápis dat.
Profesionální kamera
Tento model je vybaven trojitým kamerovým systémem s 12 MP hlavním fotoaparátem, 12 MP teleobjektivem a 12 MP ultraširokoúhlým fotoaparátem. Navíc je zde TOF 3D LiDAR skener pro měření hloubky, což poskytuje fantastické portrétní snímky a vylepšený zážitek z rozšířené reality (AR).
Rychlé a efektivní nabíjení
Tento model iPhone má Li-Ion baterii s kapacitou 2815 mAh, která podporuje rychlé nabíjení, s 50% nabitím baterie za pouhých 30 minut. Navíc podporuje bezdrátové nabíjení prostřednictvím MagSafe i Qi2 (Vyžaduje aktualizaci iOS 17.4).
Bohatá konektivita
Díky Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS a NFC máte k dispozici veškeré myslitelné připojení pro hladký a propojený uživatelský zážitek. Navíc podporuje technologii Ultra Wideband (UWB).
Spolehlivé a bezpečné funkce
Apple iPhone 12 Pro je vybaven Face ID pro bezpečné odemykání a platby. Kromě toho má řadu senzorů jako jsou akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení, kompas a barometr, což poskytuje kompletní a bezpečný zážitek ze smartphonu.
Máme příslušenství, které potřebujete
Prezentace obrázků
Prezentace obrázkůTechnické specifikace iPhone 12 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 2 815 mAh |
| Nabíjení (kabel) | PD2.0 · 50% za 30 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | 15 W · MagSafe, Qi2 |
| Velikost displeje | 6,1 " |
| Technologie displeje | Super Retina XDR OLED |
| Hmotnost | 189 g |
| Rozměry (š × v × h) | 71,5 × 146,7 × 7,4 mm |
| Nabíjecí konektor | Lightning |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 12 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 12 MP / Teleobjektiv 12 MP / Ultraširokoúhlý 12 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.