- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Apple
-
iPhone X
Apple
iPhone X
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
iPhone 17 Pro Max
-
iPhone 17 Pro %
-
iPhone 17
-
iPhone 17e
-
iPhone Air
-
iPhone 16 Pro Max
-
iPhone 16 Pro
-
iPhone 16 Plus
-
iPhone 16
-
iPhone 16e
-
iPhone 15 Pro Max
-
iPhone 15 Pro
-
iPhone 15 Plus
-
iPhone 15
-
iPhone 14 Pro Max
-
iPhone 14 Pro
-
iPhone 14 Plus
-
iPhone 14
-
iPhone SE (2022) %
-
iPhone 13 Pro Max
-
iPhone 13 Pro
-
iPhone 13
-
iPhone 13 mini
-
iPhone 12 Pro Max
-
iPhone 12 Pro
-
iPhone 12 mini
-
iPhone 12
-
iPhone 11 Pro Max
-
iPhone 11 Pro
-
iPhone 11 %
-
iPhone XS Max
-
iPhone XS
-
iPhone XR %
-
iPhone X
-
iPhone SE (2020) %
-
iPhone 8 Plus
-
iPhone 8
-
iPhone 7 Plus
-
iPhone 7
-
iPhone 6
Filtrovat
Apple
iPhone X
Varianta
Stav
Třída C: Zařízení může mít výraznější škrábance a známky opotřebení na displeji i zadní straně. Jedná se však pouze o kosmetické vady. Jinak telefon funguje perfektně! Zjistit více
Baterie
Dobrá baterie: Váš nový telefon má alespoň 85% kapacitu baterie. To stačí na to, aby baterie vydržela celý den při běžném používání. Zjistit více
Barva
Space Grey
Silver
2 439 Kč
2 439 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis iPhone X
Také známý jako iPhone 10
Vynikající kvalita obrazovky
Apple iPhone X nabízí 5,8palcový Super Retina OLED displej s podporou HDR10 a Dolby Vision, což vám poskytne úžasný vizuální zážitek. S rozlišením 1125 × 2436 pixelů a hustotou pixelů 458 ppi si můžete vychutnat ostré, jasné a živé obrázky, ať už sledujete cokoli.
Robustní a voděodolný design
Mobil má robustní konstrukci s přední a zadní skleněnou částí, obě vyrobené z Corning skla, a rámem z nerezové oceli. Je certifikován IP67, což znamená, že je odolný proti prachu a vodě až do 1 metru po dobu 30 minut.
Impozantní výkon
Poháněn čipsetem Apple A11 Bionic, iPhone X nabízí výkonný výkon. Šestijádrový procesor spolu s 3GB RAM zajišťují, že můžete spouštět své aplikace a hry bez zpoždění nebo prodlevy.
Velká kapacita úložiště
S interní pamětí až 256GB máte dostatek místa pro všechny vaše aplikace, fotografie, filmy a dokumenty. Všimněte si, že iPhone X nemá slot pro paměťovou kartu pro další úložiště.
Vynikající funkce fotoaparátu
iPhone X má dvojitý 12 MP hlavní fotoaparát s dual pixel PDAF a OIS a 7 MP selfie fotoaparát. Díky funkcím jako quad-LED dual-tone flash a HDR můžete pořizovat úžasné fotografie a videa v kvalitě 4K.
Spolehlivá výdrž baterie
Tento model má Li-Ion baterii s kapacitou 2716 mAh, která poskytuje až 21 hodin hovoru na 3G. Podporuje také rychlé nabíjení, s možností nabít až 50 % za pouhých 30 minut, a bezdrátové nabíjení.
Pokročilé funkce
iPhone X přichází s řadou pokročilých funkcí, včetně Face ID pro bezpečné ověřování, a také s akcelerometrem, gyroskopem, senzor přiblížení, kompasem a barometrem. Podporuje také Apple Pay.
Bezdrátové připojení
Mobil nabízí několik možností bezdrátového připojení, včetně Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot, Bluetooth 5.0, A2DP, LE a NFC pro bezkontaktní platby. Má také Lightning port pro nabíjení a přenos dat.
Máme příslušenství, které potřebujete
Prezentace obrázků
Prezentace obrázkůTechnické specifikace iPhone X
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2017 |
| Kapacita baterie | 2 716 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 15 W · PD2.0 · 50% za 30 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Qi |
| Velikost displeje | 5,8 " |
| Technologie displeje | Super Retina OLED |
| Hmotnost | 174 g |
| Rozměry (š × v × h) | 70,9 × 143,6 × 7,7 mm |
| Nabíjecí konektor | Lightning, usb 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 7 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 12 MP / Teleobjektiv 12 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.