- Úvodní stránka
- Použité mobily
-
Pixel 6
Pixel 6
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Pixel 6
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Baterie
Dobrá baterie: Váš nový telefon má alespoň 85% kapacitu baterie. To stačí na to, aby baterie vydržela celý den při běžném používání. Zjistit více
Barva
Sorta Seafoam
Kinda Coral
Stormy Black
4 209 Kč
4 209 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Pixel 6
Impozantní displej a design
Google Pixel 6 je vybaven 6,4palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1080 × 2400 pixelů. Displej je chráněn sklem Corning Gorilla Glass Victus, které poskytuje zvýšenou odolnost proti škrábancům a nárazům. Design telefonu je elegantní s přední a zadní skleněnou stranou, lemovaný hliníkovým rámem. S hmotností 207 gramů a rozměry 158,6 × 74,8 × 8,9 mm pohodlně padne do ruky.
Vynikající výkon
Poháněn čipsetem Google Tensor (5 nm), nabízí Google Pixel 6 neuvěřitelný výkon. Telefon má osmijádrový procesor, který zahrnuje 2×2,80 GHz Cortex-X1, 2×2,25 GHz Cortex-A76 a 4×1,80 GHz Cortex-A55 jádra. V kombinaci s 8GB RAM a interním úložištěm 128GB nebo 256GB poskytuje plynulý a rychlý uživatelský zážitek.
Android 12 a aktualizace
Google Pixel 6 přichází s nejnovějším operačním systémem Android 12 a je možné jej aktualizovat až na Android 15. Telefon podporuje až pět hlavních aktualizací Androidu, což znamená, že uživatel může očekávat, že telefon bude po mnoho let aktuální s nejnovějšími funkcemi a bezpečnostními aktualizacemi.
Výkonná sestava fotoaparátů
Google Pixel 6 je vybaven duálním fotoaparátem na zadní straně. Primární fotoaparát má 50 MP a je vybaven dual pixel PDAF a OIS. Sekundární fotoaparát je 12 MP ultraširokoúhlý fotoaparát. Telefon má také 8 MP selfie kameru na přední straně. Fotoaparát nabízí funkce jako Laser AF, Dual-LED blesk, Pixel Shift, Auto-HDR a panorama.
Robustní výdrž baterie
S Li-Ion baterií o kapacitě 4614 mAh nabízí Google Pixel 6 solidní výdrž baterie. Telefon podporuje kabelové nabíjení s využitím 30W nabíječky a lze jej nabít až na 50% za pouhých 30 minut. Kromě toho Google Pixel 6 podporuje bezdrátové nabíjení o výkonu 21W a má také funkci zpětného bezdrátového nabíjení.
Pokročilé připojení
Google Pixel 6 podporuje mnoho různých síťových technologií, včetně GSM, CDMA, HSPA, EVDO, LTE a 5G, což poskytuje rychlé a stabilní připojení bez ohledu na to, kde se nacházíte. Telefon má také Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.2, NFC a GPS, aby splnil všechny vaše potřeby připojení.
Voděodolný design
Google Pixel 6 má certifikaci IP68, což znamená, že je odolný proti prachu a voděodolný až do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut. Díky tomu můžete telefon používat v dešti nebo u bazénu bez obav z poškození.
Barevné možnosti
Google Pixel 6 přichází ve třech atraktivních barevných možnostech: Sorta Seafoam, Kinda Coral a Stormy Black. Tyto barvy dodávají telefonu jedinečný a stylový vzhled, který vyhovuje všem vkusům.
Technické specifikace Pixel 6
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2021 |
| Kapacita baterie | 4 614 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W · PD3.0 · 50% za 30 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,4 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 207 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74,8 × 158,6 × 8,9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 8 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 12 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.