- Úvodní stránka
- Použité mobily
-
Pixel 8 Pro
Pixel 8 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Pixel 8 Pro
Výkon a procesor
Google Pixel 8 Pro je poháněn čipsetem Google Tensor G3, který je vyroben pomocí 4 nm technologie. Telefon má nona-core CPU, který se skládá z jednoho 3,0 GHz Cortex-X3, čtyř 2,45 GHz Cortex-A715 a čtyř 2,15 GHz Cortex-A510, což poskytuje vynikající výkon pro všechny vaše potřeby. Má také GPU Immortalis-G715s MC10 pro zvládání graficky náročných aplikací a her.
Obrazovka a design
S 6,7palcovým LTPO OLED displejem, který podporuje 120Hz, HDR10+ a maximální jas 2400 nitů, nabízí Google Pixel 8 Pro zářivé a živé zobrazení. Telefon má hliníkové tělo a přední i zadní strana jsou chráněny sklem Corning Gorilla Glass Victus 2. Navíc má certifikaci IP68, která zajišťuje odolnost proti prachu a vodě.
Úložiště
Telefon je k dispozici s různými možnostmi interního úložiště: 128GB, 256GB, 512GB a 1TB. Všechny modely mají 12GB RAM a využívají UFS 3.1 pro rychlý přenos dat, což vám umožňuje efektivně ukládat, načítat a přenášet data.
Fotoaparát
Google Pixel 8 Pro je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně. Nachází se zde 50MP hlavní fotoaparát, 48MP periskopický teleobjektiv s 5x optickým zoomem a 48MP ultraširokoúhlý fotoaparát. Přední fotoaparát má 10,5MP. Telefon podporuje také nahrávání videa ve 4K a má funkce jako Multi-zone Laser AF, Ultra-HDR, panorama, Best Take a Zoom Enhance.
Výdrž baterie
S výkonnou 5050 mAh Li-Ion baterií nabízí Google Pixel 8 Pro dlouhou výdrž baterie. Podporuje 30W kabelové nabíjení a 23W bezdrátové nabíjení, což umožňuje nabít až 50 % za pouhých 30 minut. Telefon má také funkci Bypass Charging.
Připojení a senzory
Google Pixel 8 Pro podporuje sítě 4G i 5G, což vám poskytuje rychlé a stabilní připojení. Má také Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 a NFC. Navíc je vybaven řadou různých senzorů, včetně snímače otisků prstů pod displejem, akcelerometru, gyroskopu, senzoru přiblížení, kompasu a barometru.
Software a aktualizace
Telefon běží na Androidu 14, ale může být aktualizován na Android 16. Google Pixel 8 Pro podporuje až sedm hlavních aktualizací Androidu, což zajišťuje, že budete mít vždy přístup k nejnovějším funkcím a bezpečnostním aktualizacím.
Barvy
Google Pixel 8 Pro je k dispozici ve čtyřech různých barvách: Obsidian, Porcelain, Bay a Mint. Výběr barvy může pomoci odrážet váš osobní styl a vkus.
Máme příslušenství, které potřebujete
Prezentace obrázků
Prezentace obrázkůTechnické specifikace Pixel 8 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2023 |
| Kapacita baterie | 5 050 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W · PD3.0, PPS · 50% za 30 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | LTPO OLED |
| Hmotnost | 213 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,5 × 162,6 × 8,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.2 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 10 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Periscope telephoto 48 MP / Ultraširokoúhlý 48 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.