- Úvodní stránka
- Použité mobily
-
Pixel 8a
Pixel 8a
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Pixel 8a
Design a kvalita zpracování
Google Pixel 8a je stylový mobilní telefon s rozměry 152,1 × 72,7 × 8,9 mm a hmotností 188 gramů. Má skleněnou přední stranu chráněnou Gorilla Glass 3, hliníkový rám a plastovou zadní stranu. Telefon má stupeň krytí IP67, což znamená, že je odolný proti prachu a vodě do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut.
Oled displej s vysokým rozlišením
Vybaven 6,1palcovým OLED displejem s HDR a obnovovací frekvencí 120 Hz, tento model nabízí úžasný vizuální zážitek. Displej má rozlišení 1080 × 2400 pixelů, což poskytuje hustotu pixelů přibližně 430 ppi. Chrání jej Corning Gorilla Glass 3, takže si displej udržuje vysokou kvalitu i při každodenním používání.
Výkon a úložiště
Google Pixel 8a je poháněn výkonným čipsetem Google Tensor G3 a má Nona-core CPU. Model je k dispozici s interním úložištěm 128GB nebo 256GB, obě varianty s 8GB RAM. Všimněte si, že tento model nemá slot pro paměťovou kartu.
Pokročilá technologie fotoaparátu
Tento mobilní telefon je vybaven dvojitým hlavním fotoaparátem: 64MP širokoúhlým fotoaparátem a 13MP ultraširokoúhlým fotoaparátem. Má také 13MP selfie kameru. Fotoaparáty podporují různé funkce jako duální LED blesk, Pixel Shift, Ultra HDR, panorama a Best Take. Kromě toho můžete nahrávat video v kvalitě 4K.
Impozantní kvalita zvuku
Google Pixel 8a je vybaven stereo reproduktory, které vám poskytnou vynikající zvukový zážitek. Upozorňujeme však, že tento model postrádá 3,5mm konektor pro sluchátka.
Silná baterie
Model je poháněn 4492 mAh Li-Po baterií. Podporuje 18W kabelové nabíjení a 7,5W bezdrátové nabíjení. Díky funkci bypass nabíjení můžete nabíjet další zařízení přímo ze svého telefonu.
Možnosti připojení
Google Pixel 8a podporuje sítě GSM, HSPA, LTE a 5G. Má také Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.3 a NFC. Telefon má také GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS a NavIC pro určování polohy.
Barevné možnosti
Google Pixel 8a je k dispozici v různých barvách, včetně Obsidian, Porcelain, Bay a Aloe, aby odpovídal vašemu osobnímu stylu.
Technické specifikace Pixel 8a
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 4 492 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 18 W · PD3.0 |
| Nabíjení (bezdrátové) | 7 W |
| Velikost displeje | 6,1 " |
| Technologie displeje | OLED |
| Hmotnost | 188 g |
| Rozměry (š × v × h) | 72,7 × 152,1 × 8,9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.2 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 13 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 64 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP |
| Energetická třída (EU) |
|
| Opravitelnost |
|
| Odolnost proti pádu |
|
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.