- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Moto G35
Motorola
Moto G35
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G85
-
Razr 60 Ultra
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto G60S
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Moto G35
Motorola moto g35: vynikající kvalita obrazu
Motorola Moto G35 nabízí zářivý IPS LCD displej s obnovovací frekvencí 120Hz, podporou HDR10 a maximálním jasem 1000 nitů. Displej o velikosti 6.72 palců má rozlišení 1080 × 2400 pixelů, což poskytuje hustotu pixelů přibližně 392 ppi. S poměrem obrazovky k tělu přibližně 86.3 % získáte maximální plochu pro sledování her, videí a jiných médií.
Výkon a úložiště
Motorola Moto G35 je poháněna čipsetem Unisoc T760 (6 nm) a má konfiguraci osmijádrového CPU pro plynulý a spolehlivý výkon. Telefon je k dispozici v různých konfiguracích interního úložiště a RAM, včetně 128GB 4GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 4GB RAM a 256GB 8GB RAM. Navíc je zde dedikovaný slot pro microSDXC kartu pro další kapacitu úložiště.
Kvalita fotoaparátu
Moto G35 ohromí svou dvojitou hlavní kamerou, která se skládá z 50 MP širokoúhlého fotoaparátu a 8 MP ultraširokoúhlého fotoaparátu. Telefon nabízí funkce jako dvojitý LED blesk, HDR a panorama pro vylepšení vašich fotografií. Navíc můžete natáčet 4K videa při 30 fps a 1080p videa se stejnou snímkovou frekvencí.
Selfie kamera
Motorola Moto G35 je vybaven 16MP selfie kamerou, která poskytuje vynikající portrétní snímky. Kamera má funkci HDR, která vylepšuje světlo, stíny a barvy na vašich selfies. Kromě toho můžete natáčet 1080p videa se selfie kamerou.
Výdrž baterie
Motorola Moto G35 je vybaven výkonnou baterií o kapacitě 5000 mAh. S touto baterií si můžete užívat dlouhodobé používání na jedno nabití. Navíc telefon podporuje kabelové nabíjení o výkonu 18 W.
Zvuk a komunikace
Moto G35 je vybaven stereo reproduktory a 3,5 mm sluchátkovým konektorem pro vynikající zvuk. Telefon podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 a má funkci NFC (v závislosti na trhu/regionu). GPS, GALILEO, GLONASS, BDS a QZSS zajišťují určování polohy.
Design a odolnost
Motorola Moto G35 má elegantní design s tělem z kombinace skla a plastu. Telefon je vybaven sklem Corning Gorilla Glass 3 pro ochranu displeje. Je navíc navržen s vodoodpudivými vlastnostmi.
Barvy a modely
Tento použitý Motorola Moto G35 je dostupný v řadě atraktivních barev, včetně Leaf Green, Guava Red, Midnight Black a Sage Green. Číslo modelu tohoto telefonu je XT2433-5.
Technické specifikace Moto G35
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 18 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 188 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76 × 166,3 × 7,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP |
| Energetická třída (EU) |
|
| Opravitelnost |
|
| Odolnost proti pádu |
|
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.