- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Razr 2022
Motorola
Razr 2022
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Razr 70 Ultra
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 60 Pro
-
Edge 50 Ultra
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
-
Edge+
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Razr 2022
Unikátní design s funkční technologií
Motorola Razr 2022 je unikátní mobilní telefon, který kombinuje skládací design s nejnovější technologií. Má robustní konstrukci s plastovým skládacím předním sklem, když je rozložený, a předním sklem Gorilla Glass 5, když je složený. Zadní strana je také vyrobena z Gorilla Glass 5 a rám je z hliníku série 7000, což poskytuje silné a odolné zařízení. Kromě toho má telefon vodoodpudivý povlak pro extra ochranu.
Velký a živý displej
Telefon je vybaven velkým, 6,7palcovým skládacím AMOLED displejem, který nabízí rozlišení 1080 × 2400 pixelů. Obrazovka podporuje 1B barev, obnovovací frekvenci 144Hz a HDR10+, což poskytuje úžasný vizuální zážitek. Kromě toho má Motorola Razr 2022 sekundární externí 2,7palcový AMOLED displej pro rychlý přístup k důležitým funkcím a oznámením.
Výkon a úložiště
Tento model je poháněn čipsetem Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 a nabízí různé možnosti interního úložiště: 128GB s 8GB RAM, 256GB s 8GB RAM a 512GB s 12GB RAM. Operační systém je Android 13, ale může být aktualizován na Android 14, abyste měli k dispozici nejnovější funkce a bezpečnostní aktualizace.
Působivé fotoaparáty
Motorola Razr 2022 je vybavena dvojitým hlavním fotoaparátem, s 50 MP širokoúhlým fotoaparátem a 13 MP ultraširokoúhlým fotoaparátem. Fotoaparáty podporují LED blesk, panorama a automatické HDR. Můžete také natáčet video v kvalitě až 8K. Pro vaše selfie potřeby je k dispozici 32 MP přední fotoaparát.
Výkonný zvuk
Tento model má stereofonní reproduktory a podporuje Snapdragon Sound, což poskytuje vylepšený zvukový zážitek pro hovory i multimédia. Upozorňujeme však, že zde není žádný 3,5mm sluchátkový konektor.
Spolehlivá výdrž baterie
Motorola Razr 2022 je poháněn baterií Li-Po s kapacitou 3500 mAh. Podporuje 30W kabelové nabíjení, což vám pomůže rychle nabít baterii a udržet telefon v provozu po celý den.
Bezdrátové připojení
Telefon podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.2 a NFC. Má také různé polohovací technologie jako GPS, GLONASS, BDS a GALILEO pro přesné určování polohy.
Chytrý a bezpečný
Motorola Razr 2022 je vybaven různými senzory, jako je čtečka otisků prstů (umístěná na boku zařízení), akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení a kompas. Tyto prvky přispívají k plynulému a bezpečnému uživatelskému zážitku.
Technické specifikace Razr 2022
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 3 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | Foldable AMOLED |
| Hmotnost | 200 g |
| Rozměry (š × v × h) | 79,8 × 167 × 7,6 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 32 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.