- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Nothing
-
Phone (1)
Nothing
Phone (1)
Nothing
Phone (1)
Varianta
Stav
Třída A: Zařízení je téměř jako nové. Můžete očekávat pouze ojedinělé velmi drobné známky používání. Zjistit více
Barva
Black
White
5 089 Kč
5 089 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Phone (1)
Úvod do nothing phone (1)
Nothing Phone (1) je inovativní smartphone, který kombinuje moderní technologii s elegantním designem. Uvedený na trh v červenci 2022, stal se oblíbenou volbou mezi technologickými nadšenci po celém světě. Telefon má robustní konstrukci s Gorilla Glass 5 jak na přední, tak zadní straně, a hliníkovým rámem pro extra odolnost.
Obrazovka a displej
Telefon je vybaven 6,55palcovým OLED displejem s 1B barvami, 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10+. S poměrem obrazovky k tělu ~85,8 % a rozlišením 1080 × 2400 pixelů poskytuje Nothing Phone (1) ostrý a živý vizuální zážitek.
Výkon a operační systém
Mobilní telefon je poháněn čipsetem Qualcomm SM7325-AE Snapdragon 778G+ 5G, který poskytuje rychlý a plynulý výkon. Běží na Androidu 12, ale lze ho upgradovat na Android 15. Navíc podporuje až tři velké aktualizace Androidu a přichází s Nothing OS 3.0 pro jedinečný uživatelský zážitek.
Paměť a Úložiště
Nothing Phone (1) přichází s interním úložištěm buď 128GB, 256GB a kapacitou paměti 8GB respektive 12GB RAM. Upozorňujeme, že tento model nemá slot na paměťovou kartu, takže vyberte kapacitu úložiště, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
Funkce fotoaparátu
Telefon je vybaven dvojitým hlavním fotoaparátem s rozlišením 50 MP, jedním širokoúhlým a druhým ultraširokoúhlým. Navíc je k dispozici 16 MP selfie kamera. Ať už fotíte nebo natáčíte video, Nothing Phone (1) poskytne vysoce kvalitní snímky a videa.
Zvuk a komunikace
Model má stereofonní reproduktory a podporu pro Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 a Bluetooth 5.2. Má také NFC pro snadné párování a rychlý přenos dat. Upozorňujeme však, že tento model nemá 3,5mm konektor pro sluchátka.
Baterie a nabíjení
Nothing Phone (1) je vybaven baterií Li-Ion s kapacitou 4500 mAh, která zajišťuje dlouhou výdrž. Podporuje 33W kabelové nabíjení, což znamená, že baterie se nabije na 50 % za pouhých 30 minut a plně nabitá za 70 minut. Navíc podporuje 15W bezdrátové nabíjení a 5W reverzní bezdrátové nabíjení.
Výběr barvy
Nothing Phone (1) je k dispozici ve dvou klasických barvách: bílá a černá. Vyberte si barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu a osobnosti.
Technické specifikace Phone (1)
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 4 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 33 W · PD3.0, QC4 · 50% za 30 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,6 " |
| Technologie displeje | OLED |
| Hmotnost | 194 g |
| Rozměry (š × v × h) | 75,8 × 159,2 × 8,3 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 50 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.