- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Nothing
-
Phone (3a)
Nothing
Phone (3a)
Nothing
Phone (3a)
Varianta
Stav
Třída A: Zařízení je téměř jako nové. Můžete očekávat pouze ojedinělé velmi drobné známky používání. Zjistit více
Barva
Black
White
Blue
7 089 Kč
7 089 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Phone (3a)
Přehled nothing phone (3a)
Nothing Phone (3a) je výkonný smartphone, který byl představen v březnu 2025. S podporou sítí GSM, HSPA, LTE a 5G nabízí rychlé a spolehlivé připojení, ať už jste kdekoli. Telefon je vyroben s přední stranou z Panda Glass, plastovou konstrukcí a skleněným zadním krytem, což mu dodává robustní a odolnou konstrukci. Díky rozměrům 163,5 × 77,5 × 8,4 mm a hmotnosti 201 g je tento telefon lehký a snadno použitelný.
Displej
Nothing Phone (3a) má AMOLED displej o velikosti 6,77 palců s 1B barvami, 120Hz, 2160Hz PWM, HDR10+ a jasem až 3000 nitů (špičkový). S poměrem obrazovky k tělu přibližně 88,0 % získáte velký a příjemný displej, se kterým lze interagovat. Displej je chráněn sklem Panda Glass, které má Mohsovu tvrdost na úrovni 5. To poskytuje dodatečnou ochranu proti poškrábání a poškození.
Výkon
Nothing Phone (3a) je poháněn čipovou sadou Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) a přichází s operačním systémem Android 15 s možností až 3 velkých aktualizací Android. S osmijádrovým procesorem a grafikou Adreno 810 můžete počítat s plynulým a efektivním výkonem, bez ohledu na to, k čemu telefon používáte.
Úložná kapacita
Nothing Phone (3a) je k dispozici s interní pamětí 128GB, 256GB s 8GB RAM a 256GB s 12GB RAM. Upozorňujeme, že telefon nemá slot pro paměťovou kartu, takže je důležité vybrat velikost úložiště, která odpovídá vašim potřebám.
Funkce fotoaparátu
Nothing Phone (3a) je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně, který obsahuje 50 MP širokoúhlý objektiv, 50 MP teleobjektiv a 8 MP ultraširokoúhlý objektiv. Na přední straně se nachází 32 MP selfie kamera. Fotoaparát má funkce jako LED blesk, panorama a HDR, což vám umožní pořizovat úžasné fotografie za všech světelných podmínek.
Zvuk a komunikace
Nothing Phone (3a) má stereofonní reproduktory pro vysoce kvalitní zvukový zážitek. Ačkoli telefon nemá 3,5mm jack, podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4 a NFC. Díky těmto připojením se můžete snadno připojit k různým zařízením a sítím.
Výdrž baterie
Nothing Phone (3a) je poháněn baterií s kapacitou 5000 mAh, což zajišťuje dlouhodobé používání. Navíc podporuje 50W kabelové nabíjení, což znamená, že můžete nabít baterii na 50 % za pouhých 19 minut a na 100 % za 56 minut.
Výběr barev
Nothing Phone (3a) je k dispozici ve třech různých barvách: černé, bílé a modré. To vám dává možnost vybrat si barvu, která vyhovuje vašemu osobnímu stylu.
Máme příslušenství, které potřebujete
Prezentace obrázků
Prezentace obrázkůTechnické specifikace Phone (3a)
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2025 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 50 W · 50% za 19 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,8 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 201 g |
| Rozměry (š × v × h) | 77,5 × 163,5 × 8,4 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 32 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 50 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP |
| Energetická třída (EU) |
|
| Opravitelnost |
|
| Odolnost proti pádu |
|
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.