Xiaomi
13
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
13
Varianta
Stav
Třída C: Zařízení může mít výraznější škrábance a známky opotřebení na displeji i zadní straně. Jedná se však pouze o kosmetické vady. Jinak telefon funguje perfektně! Zjistit více
Barva
White
Black
Flora Green
5 089 Kč
5 089 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis 13
Design a konstrukce
Xiaomi 13 je krásně navržený mobil s rozměry 152,8 × 71,5 × 8,0 mm. Váží buď 185 g, nebo 189 g v závislosti na materiálu zad, který může být sklo nebo silikonový polymer. Přední strana je chráněna Gorilla Glass 5 a rám je vyroben z hliníku. Má hodnocení IP68, což znamená, že je prachotěsný a vodotěsný do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut.
Displej
Tento mobilní telefon má AMOLED displej o velikosti 6,36 palců s rozlišením 1080 × 2400 pixelů. Displej má obnovovací frekvenci 120Hz a podporuje jak Dolby Vision, tak HDR10+. Dokáže dosáhnout až 1200 nitů jasu za normálních podmínek a 1900 nitů jako špičkovou hodnotu. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5.
Výkon
Xiaomi 13 je poháněn čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a nabízí až 12GB RAM a 512GB interní úložiště. Operační systém je Android 13, ale lze jej upgradovat na Android 14 s MIUI 14. S tímto hardwarem můžete očekávat vynikající výkon pro všechny vaše každodenní úkoly a ještě více.
Fotoaparát
Mobilní telefon je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně, s hlavním fotoaparátem o rozlišení 50 MP, teleobjektivem o rozlišení 10 MP a ultraširokoúhlým fotoaparátem o rozlišení 12 MP. Na přední straně se nachází selfie fotoaparát s rozlišením 32 MP. Fotoaparáty podporují HDR a panorama a mohou nahrávat video až v 8K rozlišení. Tento mobil tedy nabízí vynikající možnosti fotografování.
Zvuk
Xiaomi 13 nabízí vysoce kvalitní zvuk díky svým stereofonním reproduktorům. Podporuje 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk a Snapdragon Sound. Všimněte si však, že mobilní telefon nemá 3,5mm sluchátkový port.
Připojení
Tento mobil nabízí několik možností připojení, včetně Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.3 a NFC. Má také infračervený port a port USB Type-C 2.0. Podporuje dvojitou SIM kartu, buď dvě Nano-SIM, nebo jednu Nano-SIM a jednu eSIM.
Baterie
Mobil má baterii s kapacitou 4500 mAh, kterou lze nabít na 100 % za pouhých 38 minut pomocí kabelového nabíjení o výkonu 67 W. Podporuje také bezdrátové nabíjení o výkonu 50 W a reverzní bezdrátové nabíjení o výkonu 10 W.
Barvy a modely
Xiaomi 13 je k dispozici v několika atraktivních barvách, jako je bílá, černá, Flora Green, Mountain Blue, červená, modrá, žlutá, zelená a šedá. Čísla modelů jsou 2211133C a 2211133G.
Technické specifikace 13
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 4 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 67 W · PD3.0, QC4 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,4 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 185 g |
| Rozměry (š × v × h) | 71,5 × 152,8 × 8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 32 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 10 MP / Ultraširokoúhlý 12 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.