Xiaomi
14T
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
14T
Varianta
Stav
Třída A: Zařízení je téměř jako nové. Můžete očekávat pouze ojedinělé velmi drobné známky používání. Zjistit více
Barva
Titan Gray
Titan Blue
Titan Black
Lemon Green
8 199 Kč
8 199 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis 14T
Design a kvalita zpracování
Xiaomi 14T je elegantní telefon s tělem o rozměrech 160,5 × 75,1 × 7,8 mm a hmotností mezi 193 a 195 gramy. S plastovým rámem a skleněnými povrchy vpředu i vzadu telefon nabízí robustní a prémiovou kvalitu zpracování. Je také hodnocen stupněm krytí IP68, což znamená, že je prachotěsný a voděodolný a vydrží ponoření do vody do hloubky 2 metry po dobu 30 minut.
Obrazovka a zobrazení
Telefon má velký 6,67palcový AMOLED displej s rozlišením 1220 × 2712 pixelů, což poskytuje hustotu přibližně 446 ppi. Displej má obnovovací frekvenci 144 Hz a podporuje Dolby Vision a HDR10+, což zajišťuje úžasný vizuální zážitek. Obrazovka je chráněna sklem Corning Gorilla Glass 5 pro vyšší odolnost.
Operační systém a výkon
Xiaomi 14T přichází s operačním systémem Android 14, ale lze jej upgradovat na Android 15. Telefon je poháněn čipsetem Mediatek Dimensity 8300 Ultra a má osmijádrovou CPU a GPU Mali G615-MC6, což poskytuje vynikající výkon a efektivitu.
Paměť a úložná kapacita
Telefon je k dispozici ve třech různých konfiguracích, pokud jde o interní paměť a RAM: 256GB 12GB RAM, 512GB 12GB RAM a 512GB 16GB RAM. Bohužel zde není místo pro paměťovou kartu, ale s takovými velkorysými možnostmi interního úložiště to jen zřídka bývá nutné.
Hlavní kamera
Hlavní kamera na Xiaomi 14T se skládá ze tří objektivů: 50MP širokoúhlý objektiv, 50MP teleobjektiv a 12MP ultraširokoúhlý objektiv. Kamera má Leica objektivy, Ultra HDR, LED blesk, HDR a panoramatické funkce, které zajišťují vynikající fotografie za všech světelných podmínek.
Přední kamera
Přední kamera je vybavena 32 MP objektivem, který poskytuje ostré a jasné selfies. Má také podporu HDR pro lepší dynamiku a reprodukci barev za různých světelných podmínek.
Kvalita zvuku
Telefon má stereofonní reproduktory, které poskytují čistý a vysoce kvalitní zvuk. Chybí jí však 3,5mm konektor pro sluchátka, ale podporuje 24bit/192kHz Hi-Res & Hi-Res Wireless audio pro vynikající zvukový zážitek.
Výdrž baterie
Xiaomi 14T je poháněn 5000mAh Li-Po baterií. Díky podpoře 67W nabíjení může být baterie nabita na 100 % za pouhých 45 minut, což je působivě rychlé pro telefon s tak velkou kapacitou.
Technické specifikace 14T
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 67 W · PD3.0 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 194 g |
| Rozměry (š × v × h) | 75,1 × 160,5 × 7,9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 32 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 50 MP / Ultraširokoúhlý 12 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.