Xiaomi
Mi 9
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Mi 9
Varianta
Stav
Třída A: Zařízení je téměř jako nové. Můžete očekávat pouze ojedinělé velmi drobné známky používání. Zjistit více
Baterie
Dobrá baterie: Váš nový telefon má alespoň 85% kapacitu baterie. To stačí na to, aby baterie vydržela celý den při běžném používání. Zjistit více
Barva
Piano Black
Ocean Blue
Lavender Violet
2 219 Kč
2 219 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Mi 9
Vzhled a design
Xiaomi Mi 9 je elegantní mobil s tělem ze skla a hliníku. Jeho přední strana je chráněna sklem Gorilla Glass 6, zatímco zadní strana je pokryta sklem Gorilla Glass 5. S hmotností pouhých 173 gramů a rozměry 157,5 × 74,7 × 7,6 mm je lehký na přenášení a příjemný na držení. Je dostupný v barvách Lavender Violet, Ocean Blue a Piano Black.
Displej
Telefon je vybaven Super AMOLED displejem o velikosti 6.39 palců, který poskytuje živé a jasné obrázky. S poměrem obrazovky k tělu přibližně 85.2 % a rozlišením 1080 × 2340 pixelů získáte úžasnou kvalitu obrazu. Displej je také chráněn Corning Gorilla Glass 6.
Výkon
Xiaomi Mi 9 je poháněn čipsetem Qualcomm SM8150 Snapdragon 855, který nabízí vynikající výkon pro všechny vaše úkoly. S osmijádrovým procesorem a různými konfiguracemi interní paměti a RAM (až 256GB a 8GB RAM) se můžete spolehnout, že telefon zvládne i ty nejnáročnější úkoly.
Fotoaparát
S trojitým hlavním fotoaparátem, který zahrnuje 48 MP širokoúhlý objektiv, 12 MP teleobjektiv s 2x optickým zoomem a 16 MP ultraširokoúhlý objektiv, můžete pořizovat úžasné snímky za všech situací. Kromě toho má telefon 20 MP selfie kameru, která dokáže pořizovat ostré a jasné selfie.
Výdrž baterie
Xiaomi Mi 9 má lithium-polymerovou baterii s kapacitou 3300 mAh. Baterie je pevně zabudovaná a podporuje 27W kabelové nabíjení a 20W bezdrátové nabíjení, což znamená, že můžete rychle nabít telefon, když se baterie začne vybíjet.
Komunikace a připojení
Tento telefon podporuje všechny nejnovější technologie připojení, včetně WLAN, Bluetooth 5.0, NFC a USB Type-C. Má také infračervený port pro dálkové ovládání jiných zařízení. Všimněte si však, že nemá 3,5mm konektor pro sluchátka.
Bezpečnost a senzory
Xiaomi Mi 9 je vybaven řadou senzorů, včetně optického snímače otisků prstů pod displejem, akcelerometru, gyroskopu a kompasu. S těmito funkcemi si můžete být jisti, že váš telefon je jak bezpečný, tak uživatelsky přívětivý.
Operační systém
Telefon běží na Androidu 9.0 (Pie) jako standard, ale lze jej upgradovat na Android 10 a MIUI 12.5. To vám poskytne přístup ke všem nejnovějším aplikacím a funkcím od Googlu a Xiaomi.
Technické specifikace Mi 9
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2019 |
| Kapacita baterie | 3 300 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 27 W · QC4 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,4 " |
| Technologie displeje | Super AMOLED |
| Hmotnost | 173 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74,7 × 157,5 × 7,6 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 48 MP / Teleobjektiv 12 MP / Ultraširokoúhlý 16 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.