- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Poco X4 Pro 5G
Xiaomi
Poco X4 Pro 5G
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Poco X4 Pro 5G
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Laser Black
Laser Blue
Poco Yellow
7 309 Kč
7 309 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Poco X4 Pro 5G
Vynikající obrazovka
Xiaomi Poco X4 Pro 5G ohromuje Super AMOLED displejem o velikosti 6,67 palců a poměrem obrazovky k tělu přibližně 86 %. Displej má rozlišení 1080 × 2400 pixelů a obnovovací frekvenci 120 Hz, což poskytuje plynulý a rychle reagující uživatelský zážitek. Navíc je obrazovka chráněna Corning Gorilla Glass 5, což zajišťuje extra odolnost a odolnost proti poškození.
Výkon a úložiště
S výkonným čipsetem Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G a osmijádrovým procesorem tato chytrá telefon zaručuje efektivní a rychlý výkon. Má různé možnosti úložiště od 64GB do 256GB, všechny s 6GB nebo 8GB RAM, aby vyhověla vašim potřebám pro úložiště a multitasking.
Impozantní funkce fotoaparátu
Telefon je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně, s hlavním fotoaparátem o rozlišení 108 MP (globální verze) nebo 64 MP (indická verze), a ultraširokoúhlým fotoaparátem o rozlišení 8 MP. Kromě toho má makro fotoaparát o rozlišení 2 MP, ideální pro zachycení detailních makrosnímků. Pro selfies má Xiaomi Poco X4 Pro přední fotoaparát o rozlišení 16 MP, který také podporuje HDR a panorama.
Výdrž baterie a kapacita nabíjení
Mobilní telefon je napájen výkonnou Li-Po baterií s kapacitou 5000 mAh, která zajišťuje dlouhodobé používání. Navíc nabízí rychlé nabíjení o výkonu 67W, což znamená, že můžete dosáhnout 70% nabití za pouhých 22 minut a 100% nabití za 41 minut.
Robustní kvalita zpracování
S hmotností 205 g a rozměry 164,2 × 76,1 × 8,1 mm se tento smartphone pohodlně drží v ruce. Má skleněnou přední a zadní stranu s plastovým rámečkem pro extra odolnost. Je také hodnocen stupněm krytí IP53, což znamená, že je chráněn proti prachu a může odolat vertikálním vodním proudům.
Zvukové a komunikační funkce
Mobil je vybaven stereo reproduktory a podporuje 24bit/192kHz Hi-Res zvuk pro vynikající zvukový zážitek. Má také řadu komunikačních funkcí včetně duálního pásma Wi-Fi, Bluetooth 5.1, GPS a NFC (v závislosti na trhu/regionu).
Další funkce
Xiaomi Poco X4 Pro 5G je vybaven praktickými funkcemi, které zahrnují snímač otisků prstů umístěný na boku, akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení a kompas. Má také infračervený port a podporu FM rádia.
Barevné možnosti
Tento smartphone je k dispozici ve třech atraktivních barvách - Laser Black, Laser Blue a Poco Yellow - aby vyhovoval vašemu osobnímu stylu.
Technické specifikace Poco X4 Pro 5G
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 67 W · PD3.0, QC3 · 50% za 22 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | Super AMOLED |
| Hmotnost | 205 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,1 × 164,2 × 8,1 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 108 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.