- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Redmi Note 11
Xiaomi
Redmi Note 11
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Redmi Note 11
Vynikající kvalita displeje
Xiaomi Redmi Note 11 nabízí 6,43palcový AMOLED displej s rozlišením 1080 × 2400 pixelů. S obnovovací frekvencí 90 Hz a jasem až 1000 nitů na vrcholu si můžete užít jasný a plynulý vizuální zážitek bez ohledu na okolní světlo. Displej je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3 pro extra odolnost.
Impozantní výkon
Díky čipsetu Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G a osmijádrovému CPU systému nabízí Xiaomi Redmi Note 11 rychlý a plynulý výkon. Mobil má čtyři jádra Kryo 265 Gold s frekvencí 2,4 GHz a čtyři jádra Kryo 265 Silver s frekvencí 1,9 GHz, což zajišťuje efektivní a hladký uživatelský zážitek.
Vynikající funkce fotoaparátu
Tento mobil je vybaven čtvercovým hlavním fotoaparátem, který obsahuje 50 MP širokoúhlý fotoaparát, 8 MP ultraširokoúhlý fotoaparát, 2 MP makro fotoaparát a 2 MP hloubkový fotoaparát. Má také 13 MP selfie fotoaparát. S těmito fotoaparáty můžete pořizovat úžasné fotografie a videa ve 1080p@30fps.
Robustní výdrž baterie
Xiaomi Redmi Note 11 je poháněn Li-Po baterií s kapacitou 5000 mAh, která nabízí dlouhodobé používání. Díky 33W kabelovému nabíjení můžete nabít až na 100 % za pouhých 60 minut, což minimalizuje čekací dobu.
Velký úložný prostor
Mobil je dodáván s možnostmi interní paměti 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 4GB RAM a 128GB 6GB RAM. Má také vyhrazený slot pro microSDXC karty pro další úložný prostor.
Aktualizovaný operační systém
Xiaomi Redmi Note 11 běží na Android 11 a lze jej upgradovat na Android 13 s rozhraním MIUI 14. To poskytuje uživatelsky přívětivý a intuitivní zážitek a přístup k široké škále aplikací a služeb.
Elegantní design a odolnost
Mobil má hmotnost 179 gramů a rozměry 159,9 × 73,9 × 8,1 mm. Je hodnocen IP53, což znamená, že je chráněn proti prachu a odolný proti vertikálnímu postřiku vodou. Je dostupný v barvách Graphite Gray, Twilight Blue a Star Blue.
Univerzální možnosti připojení
Xiaomi Redmi Note 11 podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, BDS, GALILEO a další. Má také NFC funkcionalitu (v závislosti na trhu/regionu), infračervený port, FM rádio a USB port Type-C 2.0 s podporou OTG.
Technické specifikace Redmi Note 11
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 33 W · PD3.0, QC3 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,4 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 179 g |
| Rozměry (š × v × h) | 73,9 × 159,9 × 8,1 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 13 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 2 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.