- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Redmi Note 9 Pro
Xiaomi
Redmi Note 9 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Redmi Note 9 Pro
Robustní design a kvalita zpracování
Xiaomi Redmi Note 9 Pro přichází s robustním designem s čelním a zadním sklem (Gorilla Glass 5) a plastovým rámem, což z něj činí jak odolný, tak elegantní telefon. S rozměry 165,8 × 76,7 × 8,8 mm a hmotností 209 g je tento mobil snadno ovladatelný a poskytuje solidní pocit.
Velký a živý displej
Telefon je vybaven velkým 6,67palcovým IPS LCD displejem, což poskytuje poměr obrazovky k tělu přibližně 84,5 %. S rozlišením 1080 × 2400 pixelů poskytuje Redmi Note 9 Pro ostrý a jasný obraz pro vylepšený zážitek z prohlížení.
Výkon a kapacita úložiště
Poháněn čipovou sadou Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G a má osmijádrový procesor (2 × 2,3 GHz Kryo 465 Gold & 6 × 1,8 GHz Kryo 465 Silver). Má také několik interních úložných možností, které zahrnují 64GB 6GB RAM, 128GB 4GB RAM, 128GB 6GB RAM, až po 128GB 8GB RAM. Navíc lze úložný prostor rozšířit pomocí microSDXC karty.
Impozantní funkce fotoaparátu
Redmi Note 9 Pro je vybaven hlavním čtyřnásobným fotoaparátem s rozlišením 64 MP, 8 MP, 5 MP a 2 MP. Tyto fotoaparáty nabízejí funkce jako LED blesk, HDR a panorama. Přední kamera má 16 MP a nabízí nahrávání videa v rozlišení 1080p@30/120fps.
Vynikající výdrž baterie
Telefon je poháněn velkou Li-Po baterií s kapacitou 5020 mAh, která poskytuje působivou výdrž baterie. Nabízí také rychlé nabíjení s výkonem 30W pomocí kabelu, což pomáhá rychle nabít telefon, když je baterie na nízké úrovni.
Různé možnosti připojení
Redmi Note 9 Pro podporuje jak Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvoupásmové, Wi-Fi Direct, tak i Bluetooth 5.0, A2DP, LE pro bezdrátové připojení. Navíc má GPS, GLONASS, GALILEO, BDS pro určování polohy, NFC pro bezkontaktní platby a infračervený port.
Další funkce
Telefon je vybaven řadou užitečných funkcí, jako je boční čtečka otisků prstů, akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení a kompas. Má také 3,5mm sluchátkový jack, který umožňuje používání tradičních sluchátek.
Dostupné barvy
Xiaomi Redmi Note 9 Pro je k dispozici ve třech různých barvách: Tropical Green, Glacier White a Interstellar Gray. To vám dává možnost vybrat si barvu, která nejlépe odpovídá vašemu osobnímu stylu.
Technické specifikace Redmi Note 9 Pro
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 5 020 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 209 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,7 × 165,8 × 8,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 64 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 5 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.