- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Asus
-
ROG Phone 8 Pro
Asus
ROG Phone 8 Pro
Asus
ROG Phone 8 Pro
Varianta
Stav
Třída C: Zařízení může mít výraznější škrábance a známky opotřebení na displeji i zadní straně. Jedná se však pouze o kosmetické vady. Jinak telefon funguje perfektně! Zjistit více
Barva
Phantom Black
16 349 Kč
16 349 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis ROG Phone 8 Pro
Robustní design a úžasný displej
Asus ROG Phone 8 Pro je robustní a elegantní smartphone s tělem vyrobeným z odolného Gorilla Glass Victus 2 na přední i zadní straně a hliníkovým rámem. Pyšní se velkým 6,78palcovým LTPO AMOLED displejem, který podporuje 1 miliardu barev, 165Hz, HDR10 a maximalizuje jas až na 2500 nitů. S rozlišením 1080 × 2400 pixelů a poměrem obrazovky k tělu 88,2% tento mobil zajišťuje úžasný vizuální zážitek.
Výkon a úložiště
S výkonem čipové sady Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 a osmijádrovým procesorem nabízí ROG Phone 8 Pro vynikající výkon. Dodává se s interním úložištěm o kapacitě 512GB nebo 1TB, v závislosti na modelu, a 16GB nebo 24GB RAM. Navíc podporuje NTFS pro externí úložiště.
Pokročilé funkce fotoaparátu
Smartphone je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně, který se skládá z 50MP hlavního fotoaparátu, 32MP teleobjektivu s 3× optickým zoomem a 13MP ultraširokoúhlého fotoaparátu. Na přední straně má také 32MP selfie kameru. Obě sestavy fotoaparátů podporují HDR a panorama. Navíc můžete nahrávat video až v rozlišení 8K s hlavním fotoaparátem a 1080p se selfie kamerou.
Vynikající výdrž baterie
Asus ROG Phone 8 Pro je poháněn baterií o kapacitě 5500 mAh, která podporuje až 65W rychlé nabíjení, což vám umožní nabít až na 100 % za pouhých 39 minut. Navíc podporuje 15W bezdrátové nabíjení a 10W reverzní bezdrátové nabíjení.
Vysoce kvalitní zvuk
Smartphone má stereofonní reproduktory a 3,5mm sluchátkový konektor. Podporuje také 32bit/384kHz Hi-Res a Hi-Res bezdrátový zvuk pro vynikající zvukový zážitek.
Vodotěsný a prachotěsný
Tento telefon je certifikován podle normy IP68, což znamená, že je prachotěsný a vodotěsný a může být ponořen do vody až do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut. Díky tomu je spolehlivým společníkem za všech povětrnostních podmínek.
Pokročilé možnosti připojení
Asus ROG Phone 8 Pro nabízí pokročilé možnosti připojení, včetně Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, aptX Lossless a GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5), GLONASS. Má také port USB Type-C na boku i na spodku a podporuje DisplayPort 1.4 a OTG.
Bezpečnost a doplňkové funkce
Tento model je vybaven optickým snímačem otisků prstů pod displejem pro rychlé a bezpečné odemknutí. Má také řadu doplňkových funkcí, včetně 341 mini-LED programovatelné matice na zadní straně a tlakem citlivých zón (herní spouště) pro zlepšení herního zážitku.
Technické specifikace ROG Phone 8 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 5 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 65 W · PD3.0, PPS, QC5 |
| Nabíjení (bezdrátové) | 15 W · Qi |
| Velikost displeje | 6,8 " |
| Technologie displeje | LTPO AMOLED |
| Hmotnost | 225 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,8 × 163,8 × 8,9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 32 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 32 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.