- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Honor
-
Magic V2 5G
Honor
Magic V2 5G
Honor
Magic V2 5G
Varianta
Stav
Třída C: Zařízení může mít výraznější škrábance a známky opotřebení na displeji i zadní straně. Jedná se však pouze o kosmetické vady. Jinak telefon funguje perfektně! Zjistit více
Barva
Black Leather
Gold
Silk Purple
Silk Black
19 049 Kč
19 049 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Magic V2 5G
Působivý displej a design
Honor Magic V2 5G je působivý mobil s ohebným LTPO OLED displejem o velikosti 7,92 palců, který nabízí zážitek nad rámec běžného. Displej podporuje 1 miliardu barev, 120Hz, HDR10+ a poskytuje neuvěřitelný jas až 1600 nits, když je potřeba. Dále je k dispozici sekundární LTPO OLED displej o velikosti 6,43 palců. Zadní strana mobilu je vyrobena buď ze skla, nebo ekologické kůže, zatímco rám je zhotoven z odolné hořčíkové slitiny a titanového skládacího mechanismu.
Výkonný výkon
S Honor Magic V2 5G získáte neuvěřitelný výkon díky výkonnému procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Vestavěná GPU Adreno 740 zajišťuje, že všechny vaše graficky náročné aplikace a hry běží hladce. Tento mobil je vybaven operačním systémem Android 13, ale lze jej upgradovat na Android 14 a MagicOS 8.
Velkorysý úložný prostor
Jednou z hlavních výhod Honor Magic V2 5G je velkorysý úložný prostor. Můžete si vybrat mezi modely s 256GB, 512GB nebo 1TB interní paměti. Všechny modely mají 16GB RAM, což vám umožní spouštět více aplikací současně, aniž by se telefon zpomalil.
Impozantní sestava fotoaparátů
Tento mobil je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně. Hlavní fotoaparát je 50 MP širokoúhlý fotoaparát, doplněný 20 MP teleobjektivem pro přiblížení a dalším 50 MP ultraširokoúhlým objektivem. Díky funkcím jako Multi-zone Laser AF, senzor spektra barev, LED blesk, HDR a panorama můžete pořizovat úžasné fotografie v jakékoli situaci.
Vynikající kvalita zvuku
Honor Magic V2 5G má stereofonní reproduktory, které poskytují 24-bit / 192kHz Hi-Res zvuk, což vám zajistí úžasný zvukový zážitek. Tento mobil také podporuje IMAX Enhanced, což přináší ještě bohatší zvuk a vyšší kvalitu vašich filmů a her.
Rychlé a stabilní připojení
Honor Magic V2 5G podporuje sítě GSM, CDMA, HSPA, CDMA2000, LTE a 5G, což zaručuje rychlé a stabilní připojení kdekoli. Má také Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, Bluetooth 5.3, NFC a infračervený port pro extra flexibilitu a připojení.
Vynikající výdrž baterie
S vestavěnou baterií Si/C Li-Ion 5000 mAh získáte dostatek energie na celý den. Až bude čas na nabíjení, můžete baterii rychle dobít pomocí přiložené 66W rychlonabíječky. Telefon také podporuje 5W reverzní kabelové nabíjení.
Dostupné barvy
Honor Magic V2 5G je k dispozici v několika atraktivních barvách, včetně Black, Silk Black, Silk Purple a Gold. Vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu osobnímu stylu.
Technické specifikace Magic V2 5G
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2023 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 66 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 7,9 " |
| Technologie displeje | Foldable LTPO OLED |
| Hmotnost | 237 g |
| Rozměry (š × v × h) | 145,4 × 156,7 × 4,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 20 MP / Ultraširokoúhlý 50 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.