- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Huawei
-
Mate Xs 2
Huawei
Mate Xs 2
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Mate Xs 2
Unikátní design displeje
Huawei Mate Xs 2 nabízí unikátní design displeje se svou 7,8palcovou skládací OLED obrazovkou. Displej, který lze skládat dovnitř a ven, poskytuje poměr obrazovky k tělu téměř 90 %. Když je telefon složený, má na přední straně také 6,5palcovou OLED obrazovku pro snadnější použití.
Výkon a Úložiště
Vybaven čipsetem Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 4G a osmijádrovým procesorem poskytuje Huawei Mate Xs 2 silný výkon. Nabízí interní úložiště buď 256GB nebo 512GB a 8GB nebo 12GB RAM, což poskytuje dostatek prostoru pro uložení všech vašich souborů a rychlý multitasking.
Kvalita fotoaparátu
Mate Xs 2 nabízí vynikající kvalitu obrazu díky trojici fotoaparátů na zadní straně, včetně hlavního fotoaparátu s rozlišením 50 MP, teleobjektivu s rozlišením 8 MP a ultraširokoúhlého fotoaparátu s rozlišením 13 MP. Selfie fotoaparát s rozlišením 10.7 MP zaručuje také ostré a jasné selfie.
Kapacita baterie
Telefon je napájen výkonnou Li-Po baterií, jejíž kapacita se liší v závislosti na velikosti RAM; 4600 mAh pro 8 GB RAM a 4880 mAh pro 12 GB RAM. Díky rychlému nabíjení o výkonu 66W lze baterii rychle nabít, což minimalizuje dobu čekání.
Kvalita zvuku
Huawei Mate Xs 2 nabízí vynikající kvalitu zvuku se svými stereofonními reproduktory. Poskytuje bohatý zvukový zážitek, ať už posloucháte hudbu, sledujete filmy nebo hrajete hry.
Konstrukční design
S hmotností kolem 255 gramů je Huawei Mate Xs 2 robustní, ale přesto lehký telefon. Je dostupný v několika barvách, včetně černé, bílé a fialové, což usnadňuje najít takový, který vyhovuje vašemu stylu.
Možnosti připojení
Mate Xs 2 nabízí několik možností připojení, včetně Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.2, NFC a infračerveného portu. Má také port USB Type-C 3.1 pro rychlý přenos souborů a nabíjení.
Operační systém
Telefon běží na EMUI 12, s HarmonyOS 2.0 dostupným pro čínský trh. Upozorňujeme, že Mate Xs 2 nemá Google Play Services v mezinárodní verzi.
Technické specifikace Mate Xs 2
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 4 600 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 66 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 7,8 " |
| Technologie displeje | Foldable OLED |
| Hmotnost | 255 g |
| Rozměry (š × v × h) | 139,3 × 156,5 × 5,4 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Nano memory (uses shared sim slot) |
| Přední fotoaparát | 11 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 8 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.