- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Realme
-
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Realme
GT 7 Pro
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Mars Orange
Galaxy Grey
11 589 Kč
11 589 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis GT 7 Pro
Ingen beskrivning tillgänglig
Generell information saknas.
Podrobnosti chybí
Doplňující informace chybí pro tento model.
Technické specifikace GT 7 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 6 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 120 W · 50% za 13 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,8 " |
| Technologie displeje | LTPO AMOLED |
| Hmotnost | 223 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,9 × 162,5 × 8,6 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 50 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP |
| Energetická třída (EU) |
|
| Opravitelnost |
|
| Odolnost proti pádu |
|
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.