Xiaomi
Mi 9T
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Mi 9T
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Flame Red
Glacier Blue
Carbon Black
2 209 Kč
2 209 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Mi 9T
Kompaktní design s kvalitními materiály
Xiaomi Mi 9T má dobře zpracovaný design s tělem tvořeným hliníkovým rámem, skleněným zadním krytem a odolným Gorilla Glass 5 na přední straně. S rozměry 156,7 × 74,3 × 8,8 mm a hmotností 191 gramů je to jak kompaktní, tak robustní mobil, který pohodlně padne do ruky.
Velký a ostrý amoled displej
S AMOLED displejem o velikosti 6,39 palců a poměrem obrazovky k tělu přibližně 86,1 % nabízí Xiaomi Mi 9T působivý vizuální zážitek. Displej má rozlišení 1080 × 2340 pixelů, což poskytuje hustotu detailů kolem 403 ppi. Navíc je displej chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5 pro zvýšenou odolnost.
Výkonný výkon
Xiaomi Mi 9T je poháněn čipsetem Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 a osmijádrovým CPU, což poskytuje rychlý a plynulý uživatelský zážitek. Dodává se s Androidem 9.0 (Pie), ale lze jej upgradovat na Android 11 a MIUI 12.1. Kromě toho je k dispozici několik možností interního úložiště a RAM, včetně 64GB 6GB RAM, 128GB 6GB RAM a 256GB 8GB RAM.
Impozantní fotoaparáty
Xiaomi Mi 9T je vybaven trojitým hlavním fotoaparátem, včetně 48 MP širokoúhlého, 8 MP teleobjektivu a 13 MP ultraširoké čočky. Kromě toho má motorizovanou pop-up 20 MP selfie kameru. Fotoaparáty nabízejí různé funkce jako Dual-LED blesk, HDR a panorama, což umožňuje pořizovat úžasné fotografie a videa.
Dlouhá výdrž baterie
S 4000 mAh Li-Po baterií, která není vyjímatelná, nabízí Xiaomi Mi 9T dlouhou výdrž baterie. Navíc podporuje 18W kabelové nabíjení, což zajišťuje, že můžete rychle nabít svůj mobil, když se baterie začne vybíjet.
Hi-res zvuk a fm rádio
Xiaomi Mi 9T nabízí 24bit/192kHz Hi-Res zvuk, který poskytuje fantastický zvukový zážitek. Navíc má 3,5 mm konektor pro sluchátka a podporuje FM rádio, což vám poskytuje více možností pro poslech vašich oblíbených skladeb nebo rádiových stanic.
Moderní možnosti připojení
S podporou Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, NFC a USB Type-C nabízí Xiaomi Mi 9T řadu možností připojení. Navíc podporuje také dual-band a Wi-Fi Direct.
Intuitivní senzory
Xiaomi Mi 9T je vybaven několika senzory, včetně optického snímače otisků prstů pod displejem, akcelerometru, gyroskopu, senzorů přiblížení a kompasu. Tyto senzory zlepšují uživatelský zážitek a usnadňují interakci s mobilním telefonem.
Technické specifikace Mi 9T
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2019 |
| Kapacita baterie | 4 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 18 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,4 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 191 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74,3 × 156,7 × 8,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 48 MP / Teleobjektiv 8 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.