- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Poco F2 Pro
Xiaomi
Poco F2 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Poco F2 Pro
Varianta
Stav
Třída A: Zařízení je téměř jako nové. Můžete očekávat pouze ojedinělé velmi drobné známky používání. Zjistit více
Barva
Neon Blue
Phantom White
Electric Purple
Cyber Gray
5 539 Kč
5 539 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Poco F2 Pro
Displej a rozměry
Xiaomi Poco F2 Pro je vybaven 6,67palcovým Super AMOLED displejem s HDR10+ a jasem 500 nitů. Displej má rozlišení 1080 × 2400 pixelů, což poskytuje ostrý obraz s jemnými detaily. Telefon má rozměry 163,3 × 75,4 × 8,9 mm a váží 219 gramů, což poskytuje solidní a příjemný pocit v ruce.
Kvalita konstrukce a design
S přední a zadní stranou z Gorilla Glass 5 a rámem z hliníku je Xiaomi Poco F2 Pro postaven tak, aby odolal každodenním výzvám. Telefon je k dispozici v několika atraktivních barvách, jako jsou Neon Blue, Phantom White, Electric Purple a Cyber Gray.
Výkon a úložiště
Telefon je poháněn čipsetem Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G, který poskytuje rychlý a plynulý výkon. Xiaomi Poco F2 Pro je k dispozici s interními úložišti o kapacitě 64GB, 128GB nebo 256GB a s 6GB nebo 8GB RAM.
Operační systém
Xiaomi Poco F2 Pro je dodáván s Androidem 10, ale lze jej upgradovat na Android 12 a MIUI 14, což znamená, že budete mít přístup k nejnovějším funkcím a aplikacím.
Funkce fotoaparátu
Telefon má výkonný čtyřnásobný fotoaparát na zadní straně se senzory 64 MP, 5 MP, 13 MP a 2 MP. Kromě toho má motorickou vysouvací selfie kameru s 20 MP. Fotoaparát podporuje různé funkce jako dual-LED dual-tone flash, HDR a panorama, což vám umožní pořizovat úžasné fotografie a videa.
Zvuk a připojení
Xiaomi Poco F2 Pro má 3,5mm konektor pro sluchátka a podporu Hi-Res audia. Telefon také nabízí řadu bezdrátových připojení jako Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.1, NFC a infračervený port.
Baterie a nabíjení
Telefon je vybaven Li-Po baterií s kapacitou 4700 mAh, která zajišťuje dlouhou dobu používání. Podporuje také rychlé nabíjení o výkonu 30 W, což umožňuje nabití baterie na 100 % za pouhých 63 minut.
Bezpečnostní funkce
Aby byly vaše informace v bezpečí, je Xiaomi Poco F2 Pro vybaven optickým snímačem otisků prstů pod displejem. Telefon má také další užitečné senzory, jako je akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení, kompas a barometr.
Technické specifikace Poco F2 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 4 700 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W · PD3.0, QC4 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | Super AMOLED |
| Hmotnost | 219 g |
| Rozměry (š × v × h) | 75,4 × 163,3 × 8,9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 64 MP / Telephoto macro 5 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.