- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Poco X3 NFC
Xiaomi
Poco X3 NFC
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Poco X3 NFC
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Baterie
Dobrá baterie: Váš nový telefon má alespoň 85% kapacitu baterie. To stačí na to, aby baterie vydržela celý den při běžném používání. Zjistit více
Barva
Cobalt Blue
Shadow Gray
2 439 Kč
2 439 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Poco X3 NFC
Velký a živý displej
Xiaomi Poco X3 NFC je vybaven 6,67palcovým IPS LCD displejem s rozlišením 1080 × 2400 pixelů. Displej má obnovovací frekvenci 120 Hz a podporuje HDR10, což znamená, že si můžete užít plynulé animace a živé barvy při hraní her nebo sledování filmů. Displej je chráněn sklem Gorilla Glass 5, které poskytuje extra odolnost proti nárazům a poškrábání.
Robustní a stylový design
Telefon má robustní konstrukci se skleněnou přední stranou, hliníkovým rámem a plastovým zadním krytem. Váží 215 gramů a má rozměry 165.3 × 76.8 × 9.4 mm. Díky krytí IP53 je telefon chráněn proti prachu a odolá vertikálnímu postřiku vodou, což znamená, že může odolávat menším množstvím vody a prachu.
Výkonný procesor a štědrá paměť
Poco X3 NFC je poháněn čipsetem Qualcomm Snapdragon 732G, který nabízí rychlý a plynulý výkon. Telefon je dostupný s 64GB nebo 128GB interního úložiště a 6GB nebo 8GB RAM, což poskytuje dostatek prostoru pro vaše aplikace, hry a soubory.
Působivé funkce fotoaparátu
Telefon je vybaven čtyřnásobnou sestavou fotoaparátů na zadní straně, s 64 MP hlavním fotoaparátem, 13 MP ultraširokoúhlým fotoaparátem a dvěma 2 MP fotoaparáty pro makro a hloubku. Obsahuje funkce jako Dual-LED blesk, HDR a panorama. Tento telefon také nabízí 20 MP selfie fotoaparát na přední straně pro ty, kteří rádi pořizují selfie.
Vynikající výdrž baterie
S baterií o kapacitě 5160 mAh můžete telefon používat po dlouhou dobu bez nutnosti nabíjení. Telefon navíc podporuje rychlé nabíjení o výkonu 33W, což znamená, že můžete nabít až 62 % za pouhých 30 minut a 100 % za 65 minut.
Moderní připojení
Tento telefon podporuje NFC, což umožňuje provádět bezkontaktní platby. Má také Bluetooth 5.1 pro rychlé a stabilní bezdrátové připojení k jiným zařízením. Kromě toho je telefon vybaven portem USB Type-C pro nabíjení a přenos dat a 3,5mm zvukovým výstupem pro sluchátka.
Operační systém
Xiaomi Poco X3 NFC je dodáván s Androidem 10, ale lze jej aktualizovat na Android 12, což poskytuje přístup k nejnovějším funkcím a bezpečnostním aktualizacím.
Výběr barev
Telefon je k dispozici v barvách Cobalt Blue a Shadow Gray, což vám umožňuje vybrat si barvu, která nejlépe odpovídá vašemu osobnímu stylu.
Technické specifikace Poco X3 NFC
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 5 160 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 33 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 215 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,8 × 165,3 × 9,4 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 64 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP / Makro 2 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.