- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Edge 40 Pro
Motorola
Edge 40 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G85
-
Razr 60 Ultra
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Motorola
Edge 40 Pro
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Interstellar Black
Lunar Blue
6 419 Kč
6 419 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Edge 40 Pro
Bezdrátová technologie a síťová kapacita
Motorola Edge 40 Pro podporuje všechny nejnovější bezdrátové technologie, včetně 5G, což zajišťuje rychlé a plynulé připojení. Telefon má také řadu různých možností bezdrátového připojení, včetně Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band a Wi-Fi Direct. Díky podpoře lokalizačních služeb jako GPS, GLONASS, GALILEO a BDS se nikdy neztratíte.
Robustní a elegantní design
Zabalený v elegantním hliníkovém pouzdře s čelním sklem a zadní stranou z Gorilla Glass Victus je Motorola Edge 40 Pro jak odolný, tak esteticky přitažlivý. Telefon váží pouze 199 gramů a má elegantně zaoblený profil o pouhých 8,6 mm. Navíc má certifikaci IP68, což z něj činí prachotěsný a voděodolný.
Velký a jasný oled displej
S velkým 6,67palcovým OLED displejem, který podporuje 1B barev, 165Hz obnovovací frekvenci, HDR10+ a Dolby Vision, nabízí Motorola Edge 40 Pro úžasný vizuální zážitek. Displej má špičkový jas 1300 nitů a rozlišení 1080 × 2400 pixelů, což zajišťuje ostré a živé obrazy.
Impozantní výkon
Motorola Edge 40 Pro je poháněn výkonným čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s osmijádrovým procesorem a grafikou Adreno 740. Telefon disponuje rychlou interní pamětí s kapacitou až 512GB a 12GB RAM. Pro plynulý chod je vybaven systémem Android 13.
Vysoce kvalitní nastavení fotoaparátu
Motorola Edge 40 Pro je vybavena trojitým hlavním fotoaparátem - 50 MP širokoúhlý, 12 MP teleobjektiv s 2× optickým zoomem a 50 MP ultra širokoúhlý. Fotoaparáty podporují funkce jako panorama a HDR a mohou nahrávat video až v rozlišení 8K@30fps. Pro selfies je k dispozici 60 MP přední kamera.
Vynikající kvalita zvuku
Motorola Edge 40 Pro má stereofonní reproduktory pro působivý zvukový zážitek. I když postrádá tradiční 3,5mm konektor pro sluchátka, můžete připojit bezdrátová sluchátka přes Bluetooth 5.3 a vychutnat si svou oblíbenou hudbu nebo filmy.
Rychlé a efektivní nabíjení
Motorola Edge 40 Pro je vybaven výkonnou 4600mAh Li-Po baterií, která podporuje 125W kabelové nabíjení, díky čemuž můžete nabít až 50 % za pouhých 6 minut a 100 % za 23 minut. Telefon také podporuje 15W bezdrátové nabíjení a 5W reverzní nabíjení, jak kabelově, tak bezdrátově.
Barvy možností
Tento model je k dispozici ve dvou atraktivních barvách - Interstellar Black a Lunar Blue - které obě dodávají telefonu exkluzivní a elegantní vzhled.
Technické specifikace Edge 40 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2023 |
| Kapacita baterie | 4 600 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 125 W · PD3.0, QC5 · 50% za 6 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | OLED |
| Hmotnost | 199 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74 × 161,2 × 8,6 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.2 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 60 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 12 MP / Ultraširokoúhlý 50 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.