Motorola
Edge+
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Razr 70 Ultra
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 60 Pro
-
Edge 50 Ultra
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
-
Edge+
Filtrovat
Motorola
Edge+
Varianta
Stav
Třída C: Zařízení může mít výraznější škrábance a známky opotřebení na displeji i zadní straně. Jedná se však pouze o kosmetické vady. Jinak telefon funguje perfektně! Zjistit více
Barva
Smokey Sangria
Thunder Grey
Baltic Gray
7 419 Kč
7 419 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Edge+
Design a konstrukce
Motorola Edge+ nabízí robustní a elegantní design s hliníkovým rámem a čelní stranou z Gorilla Glass 5. Je navržena tak, aby byla voděodolná a poskytovala dodatečnou ochranu proti drobným poškozením kapalinami. S rozměry 161.1 × 71.4 × 9.6 mm a hmotností 203 gramů poskytuje pevný a pohodlný pocit v ruce.
Kvalita obrazovky
S velikostí 6.7 palců a poměrem obrazovky k tělu přibližně 95.8 % nabízí Motorola Edge+ velkou a prostornou zobrazovací plochu. Obrazovka je typu OLED s 1B barvami, frekvencí 90 Hz a podporou HDR10+, což poskytuje ostré a jasné obrázky a plynulé a příjemné pohyby.
Výkon
Tento smartphone je poháněn operačním systémem Android 10 a je vybaven čipsetem Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G, který poskytuje rychlý a spolehlivý výkon. Díky osmijádrovému CPU a grafickému procesoru Adreno 650 zvládne vše od každodenního používání až po náročnější úkoly a hry.
Paměť a úložiště
Motorola Edge+ nabízí velkorysé úložné prostory, s 256GB interní pamětí a 12GB RAM. Všimněte si, že nemá slot pro paměťovou kartu, ale díky velkému internímu úložišti by to pro většinu uživatelů neměl být problém.
Funkce fotoaparátu
Motorola Edge+ je vybavena trojitým hlavním fotoaparátem, který se skládá ze 108 MP širokoúhlého fotoaparátu, 8 MP teleobjektivu s 3x optickým zoomem a 16 MP ultraširokého fotoaparátu. Má také TOF 3D kameru pro měření hloubky. Selfie kamera má 25 MP. Fotoaparát také umožňuje nahrávání v rozlišení 6K@30fps, 4K@30fps nebo 1080p v různých rychlostech.
Zvuk a komunikace
Motorola Edge+ je vybavena stereofonními reproduktory a podporou Snapdragon Sound, což poskytuje bohatý a detailní zvuk. Podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.1 a NFC. Má také port USB Type-C 3.1 pro rychlý přenos dat a nabíjení.
Životnost baterie
S výkonnou 5000 mAh baterií má Motorola Edge+ dostatek energie, aby vás udržela v provozu po celý den. Podporuje také jak drátové nabíjení o výkonu 18 W, tak bezdrátové nabíjení o výkonu 15 W, což poskytuje flexibilitu a pohodlí při nabíjení.
Možnosti barev
Tento model je k dispozici v řadě atraktivních barev, včetně Smokey Sangria, Thunder Grey a Baltic Gray, což vám umožňuje vybrat si styl, který vám nejlépe vyhovuje.
Technické specifikace Edge+
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 18 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | 15 W |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | OLED |
| Hmotnost | 203 g |
| Rozměry (š × v × h) | 71,4 × 161,1 × 9,6 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 25 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 108 MP / Teleobjektiv 8 MP / Ultraširokoúhlý 16 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.