- Úvodní stránka
- Použité mobily
-
Pixel 5
Pixel 5
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Pixel 5
Vysoce výkonný a rychlý
Google Pixel 5 je poháněn výkonným čipsetem Qualcomm SM7250 Snapdragon 765G 5G a nabízí neuvěřitelný výkon. Osmijádrový procesor spolu s 8GB RAM zajišťuje rychlé a plynulé používání, ať už streamujete video, hrajete hry nebo provádíte multitasking mezi různými aplikacemi.
Oled displej s vysokým rozlišením
S 6,0palcovým OLED displejem, který nabízí rozlišení 1080 × 2340 pixelů, poskytuje Google Pixel 5 živou a ostrou kvalitu obrazu. Displej také podporuje HDR10+, což umožňuje hlubší černou a živější barvy. Kromě toho je displej chráněn sklem Corning Gorilla Glass 6, které poskytuje další vrstvu odolnosti.
Skvělé funkce fotoaparátu
Google Pixel 5 je vybaven duálním hlavním fotoaparátem, který se skládá z 12,2 MP širokoúhlého fotoaparátu a 16 MP ultraširokoúhlého fotoaparátu. S funkcemi jako LED blesk, Pixel Shift a Auto-HDR můžete pořizovat úžasné fotografie za všech světelných podmínek. Navíc 8 MP selfie fotoaparát nabízí vysoké rozlišení selfie a podporu pro HDR.
Robustní a odolný design
Google Pixel 5 má robustní konstrukci se skleněnou přední stranou (Gorilla Glass 6), hliníkovou zadní stranou a hliníkovým rámem. Je také hodnocen IP68, což znamená, že je prachotěsný a vodotěsný, a může být ponořen do vody do hloubky až 1,5 metru po dobu 30 minut.
Impozantní výdrž baterie
S baterií o kapacitě 4080 mAh nabízí Google Pixel 5 dlouhodobé používání. Podporuje rychlé nabíjení o výkonu 18 W, bezdrátové nabíjení o výkonu 12 W a také reverzní nabíjení o výkonu 5 W, což znamená, že můžete nabíjet další kompatibilní zařízení pomocí svého telefonu.
Aktualizovaná verze androidu
Google Pixel 5 je dodáván s operačním systémem Android 11, ale lze jej aktualizovat na Android 14. To poskytuje uživateli přístup k nejnovějším funkcím a bezpečnostním aktualizacím od Googlu.
Vynikající připojení
S podporou 5G, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS a NFC, nabízí Google Pixel 5 široké možnosti připojení. Ať už chcete surfovat po webu, sdílet soubory, navigovat nebo provádět bezkontaktní platby, máte vše, co potřebujete.
K dispozici ve dvou barvách
Google Pixel 5 je k dispozici ve dvou výrazných barvách: Just Black a Sorta Sage. Obě možnosti dodávají telefonu elegantní a moderní vzhled.
Technické specifikace Pixel 5
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 4 080 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 18 W · PD2.0 |
| Nabíjení (bezdrátové) | 12 W |
| Velikost displeje | 6 " |
| Technologie displeje | OLED |
| Hmotnost | 151 g |
| Rozměry (š × v × h) | 70,4 × 144,7 × 8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 8 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 12 MP / Ultraširokoúhlý 16 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.