- Úvodní stránka
- Použité mobily
-
Pixel 8
Pixel 8
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Pixel 8
Varianta
Stav
Nový v krabici: Zařízení je zcela nové v neotevřeném balení. Zjistit více
Baterie
Nová originální baterie: Originální baterie se 100% kapacitou. Nejčastěji proto, že jsme ji vyměnili za novou. Zjistit více
Barva
Obsidian
Hazel
Rose
11 079 Kč
11 079 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Pixel 8
Impozantní display
Google Pixel 8 nabízí velký 6,2palcový OLED displej s obnovovací frekvencí 120Hz a podporou HDR10+. Displej má vysoký jas až 1400 nitů (HBM) a 2000 nitů (peak), což poskytuje jasný a živý obrazový zážitek. Displej je chráněn Corning Gorilla Glass Victus, což jej činí odolným proti poškrábání a poškození pádem.
Vysoký výkon
Díky čipové sadě Google Tensor G3 a Nona-core procesoru je Google Pixel 8 telefonem pro vysoký výkon. Její rychlé a efektivní procesory v kombinaci s 8GB RAM pamětí poskytují plynulý a rychlý uživatelský zážitek, ať už surfujete, hrajete hry nebo používáte výkonné aplikace.
Zralé schopnosti fotoaparátu
Tento model má duální hlavní fotoaparát s 50 MP (12 MP eff.) širokoúhlým objektivem a 12 MP ultraširokoúhlým objektivem. Fotoaparát je vybaven funkcemi jako je Laser AF, Dual-LED blesk, Pixel Shift, Ultra HDR, panorama a Best Take. Selfie kamera s rozlišením 10,5 MP také disponuje funkcemi HDR a panorama.
Robustní konstrukce
Google Pixel 8 je navržen tak, aby vydržel. S přední a zadní stranou z skla (obě Gorilla Glass Victus) a hliníkovým rámem, jedná se o robustní a odolný telefon. Navíc má IP68 certifikaci, což znamená, že je odolný proti prachu a vodě až do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut.
Velká a efektivní baterie
Model je vybaven výkonnou Li-Ion baterií o kapacitě 4575 mAh, která poskytuje dlouhou dobu používání. Google Pixel 8 podporuje 27W kabelové nabíjení, 18W bezdrátové nabíjení a také reverzní bezdrátové nabíjení. Díky rychlému nabíjení můžete nabít až 50 % baterie za pouhých 30 minut.
Konzistentně aktualizováno
Google Pixel 8 běží na Androidu 14, který lze upgradovat na Android 16 a podporuje až 7 hlavních aktualizací Androidu. To znamená, že budete mít vždy k dispozici nejnovější funkce a bezpečnostní aktualizace.
Rozšířené možnosti připojení
Model podporuje sítě GSM, HSPA, LTE a 5G, což zajišťuje rychlé a spolehlivé připojení. Kromě toho má Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, Bluetooth 5.3, NFC a USB Type-C 3.2, což nabízí několik možností připojení.
Více barevných variant
Google Pixel 8 je k dispozici v několika barevných variantách, včetně Obsidian, Hazel, Rose a Mint, což vám umožňuje vybrat si barvu, která nejlépe odpovídá vašemu stylu a osobnosti.
Máme příslušenství, které potřebujete
Prezentace obrázků
Prezentace obrázkůTechnické specifikace Pixel 8
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2023 |
| Kapacita baterie | 4 575 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 27 W · PD3.0, PPS · 50% za 30 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | 18 W |
| Velikost displeje | 6,2 " |
| Technologie displeje | OLED |
| Hmotnost | 187 g |
| Rozměry (š × v × h) | 70,8 × 150,5 × 8,9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.2 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 10 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 12 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.