- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Edge 60 Pro
Motorola
Edge 60 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G15
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto G60S
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Edge 60 Pro
Elegantní design a robustní konstrukce
S Motorola Edge 60 Pro získáte mobil, který nejenže vypadá skvěle, ale také snese tvrdé zacházení. Přední strana z Gorilla Glass 7i, plastový okraj a zadní strana ze silikonového polymeru zajišťují, že je telefon jak stylový, tak odolný. Je také prachotěsný a vodotěsný podle standardů IP68/IP69, což znamená, že vydrží vysokotlakové oplachování a ponoření do vody až do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut.
Impozantní displej
Motorola Edge 60 Pro má velký 6,7palcový P-OLED displej s 1 miliardou barev, 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR10+. S jasem až 4500 nitů a rozlišením 1220 × 2712 pixelů poskytuje úžasný obrazový zážitek.
Android a výkon
Tento smartphone je dodáván s Androidem 15 a lze jej upgradovat o další tři hlavní aktualizace Androidu. Díky čipsetu Mediatek Dimensity 8350 Extreme a až 16 GB RAM poskytuje rychlý a plynulý výkon.
Velká paměť
Motorola Edge 60 Pro nemá slot na paměťovou kartu, ale kompenzuje to velkou interní pamětí. Můžete si vybrat mezi 256 GB s buď 8 nebo 12 GB RAM, nebo 512 GB s buď 12 nebo 16 GB RAM.
Vynikající fotoaparát
Smartphone je vybaven trojitým fotoaparátem o rozlišení 50 MP + 10 MP + 50 MP, který poskytuje fantastické snímky za všech světelných podmínek. Kromě toho má selfie fotoaparát s rozlišením 50 MP, což je ideální pro pořizování vysoce kvalitních autoportrétů.
Kvalita zvuku
Motorola Edge 60 Pro má stereofonní reproduktory s Dolby Atmos pro skvělý zvukový zážitek. Nemá 3,5mm sluchátkový konektor, ale podporuje 24bit/192kHz Hi-Res zvuk.
Bezdrátová technologie
S bezdrátovou technologií jako Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Bluetooth, GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, NavIC a NFC se můžete snadno připojit k jiným zařízením a navigovat, ať jste kdekoli.
Velká baterie s rychlým nabíjením
Motorola Edge 60 Pro má velkou baterii o kapacitě 6000 mAh, která poskytuje dlouhou výdrž. Navíc podporuje rychlé nabíjení s 90W kabelem, 15W bezdrátově a 5W reverzním kabelem, což znamená, že ji můžete rychle nabít, když se baterie začne vyčerpávat.
Technické specifikace Edge 60 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2025 |
| Kapacita baterie | 6 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 90 W · PD3.0 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | P-OLED |
| Hmotnost | 186 g |
| Rozměry (š × v × h) | 73,1 × 160,7 × 8,2 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 50 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 10 MP / Ultraširokoúhlý 50 MP |
| Energetická třída (EU) |
|
| Opravitelnost |
|
| Odolnost proti pádu |
|
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.