- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Edge 50 Pro
Motorola
Edge 50 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Edge 50 Pro
Impozantní obrazovka
Motorola Edge 50 Pro je vybavena P-OLED displejem, s 1B barvami, HDR10+ a špičkovým jasem 2000 nitů. Obrazovka má velikost 6.7 palců a rozlišení 1220 × 2712 pixelů, což poskytuje hustotu pixelů přibližně 446 ppi. Navíc má displej obnovovací frekvenci 144Hz, což zajišťuje plynulý a rychlý uživatelský zážitek.
Silný výkon
Motorola Edge 50 Pro je poháněna čipsetem Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 s technologií 4 nm, což zajišťuje silný výkon. Díky osmijádrovému procesoru a GPU Adreno 720 tato zařízení zvládne všechny vaše každodenní úkoly a ještě více. Navíc přichází s Androidem 14, s až třemi velkými aktualizacemi systému Android.
Velkorysý Úložný prostor
S vnitřní pamětí až 512GB a 12GB RAM vám Motorola Edge 50 Pro poskytne dostatek prostoru pro ukládání vašich souborů, aplikací a multimédií. Upozornění: tento model nemá slot pro paměťovou kartu.
Vynikající fotoaparát
Toto zařízení je vybaveno trojitým fotoaparátem na zadní straně, včetně 50 MP hlavního senzoru, 10 MP teleobjektivu a 13 MP ultraširokého senzoru. Tyto fotoaparáty podporují funkce jako laserové automatické ostření, LED blesk, panorama a HDR. Navíc je vybaveno 50 MP selfie kamerou.
Vysoce kvalitní zvuk
Motorola Edge 50 Pro je vybavena stereofonními reproduktory a podporuje Snapdragon Sound, což vám poskytne úžasný zvukový zážitek. Upozorňujeme, že tento model nemá 3,5mm konektor pro sluchátka.
Robustní konstrukce
S přední stranou ze skla, zadní stranou buď z plastu nebo silikonového polymeru (eko-kůže) a hliníkovým rámem je Motorola Edge 50 Pro jak stylová, tak odolná. Navíc má certifikaci IP68, což znamená, že je prachotěsný a voděodolný (může být ponořen do hloubky až 1,5 m po dobu 30 minut).
Vylepšená připojovací kapacita
Toto zařízení podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.4 a několik pozičních systémů jako GPS, GLONASS, GALILEO, BDS a QZSS. Má také NFC a port USB Type-C 3.1.
Dlouhá výdrž baterie
Motorola Edge 50 Pro je poháněn baterií Li-Po s kapacitou 4500 mAh, která podporuje 125W kabelové nabíjení. To znamená, že baterii lze nabít na 100 % za pouhých 18 minut. Navíc podporuje 50W bezdrátové nabíjení a 10W reverzní bezdrátové nabíjení.
Technické specifikace Edge 50 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 4 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 125 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | P-OLED |
| Hmotnost | 186 g |
| Rozměry (š × v × h) | 72,4 × 161,2 × 8,2 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 50 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 10 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.