- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Moto G 5G
Motorola
Moto G 5G
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G15
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G31
-
Moto G54
-
Moto G56
-
Moto G60S
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Moto G 5G
Motorola moto g 5g – rychlý 5g mobil
Tento mobilní telefon Motorola je vybaven technologií 5G, díky čemuž si můžete užívat superrychlé připojení k internetu, ať už streamujete filmy, hrajete online hry nebo prohlížíte web. Byl uveden na trh v prosinci 2020 a stále představuje silnou volbu pro ty, kteří chtějí rychlý a spolehlivý smartphone.
Design a velikost
S rozměry 166,1 × 76,1 × 9,9 mm a hmotností 212 gramů telefon pohodlně padne do ruky. Má skleněnou přední stranu a plastovou zadní stranu, což jí dodává robustní pocit. Telefon má prostor pro dvě Nano-SIM karty, což umožňuje mít soukromé i pracovní číslo na stejném zařízení.
Velká a jasná obrazovka
Motorola Moto G 5G je vybavena velkým IPS LCD displejem o velikosti 6.7 palce, který podporuje HDR10. S rozlišením 1080 × 2400 pixelů a poměrem obrazovky k tělu přibližně 85.7 % získáte jasný a ostrý vizuální zážitek.
Výkon a úložiště
Smartphone je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 750G 5G, který spolu s až 6GB RAM pamětí poskytuje plynulý a rychlý výkon. Telefon má také slot pro microSDXC kartu, pokud potřebujete více úložného prostoru nad rámec vestavěných možností 64GB a 128GB.
Vynikající fotoaparát pro fotografování
Motorola Moto G 5G je vybaven trojitým fotoaparátem, který zahrnuje 48 MP hlavní fotoaparát, 8 MP ultraširokoúhlý fotoaparát a 2 MP makro fotoaparát. Navíc má LED blesk, HDR a panoramatické funkce, což vám umožňuje pořizovat úžasné fotografie v různých situacích a světelných podmínkách.
Selfie kamera a zvuk
Tento model má 16 MP selfie kameru, která vám umožní pořizovat ostré a jasné selfie. Navíc má 3,5mm sluchátkový konektor a reproduktor, který poskytuje dobrou kvalitu zvuku při poslechu hudby nebo sledování filmů.
Výkonná baterie
Motorola Moto G 5G má výkonnou baterii s kapacitou 5000 mAh, která vydrží dlouho a podporuje 20W rychlonabíjení. To vám umožní používat telefon po celý den, aniž byste se museli obávat, že vám dojde baterie.
Barevné možnosti
Telefon je k dispozici ve dvou stylových barvách, Volcanic Gray a Frosted Silver. Obě barvy doplňují moderní a elegantní design telefonu.
Technické specifikace Moto G 5G
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 20 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 212 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,1 × 166,1 × 9,9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 48 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.