- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Moto G8 Plus
Motorola
Moto G8 Plus
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G15
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G31
-
Moto G54
-
Moto G56
-
Moto G60S
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Moto G8 Plus
Motorola moto g8 plus - podrobný přehled
Motorola Moto G8 Plus je smartphone, který byl uveden na trh v říjnu 2019. Telefon přichází s řadou působivých specifikací a funkcí, které z něj činí vynikající volbu pro každého, kdo hledá spolehlivé a cenově dostupné zařízení. S hmotností 188 g a rozměry 158.4 × 75.8 × 9.1 mm je snadno přenosný a pohodlně padne do ruky.
Výkonný výkon a vynikající úložná kapacita
Moto G8 Plus je poháněn čipovou sadou Qualcomm SDM665 Snapdragon 665 (11 nm) a má osmijádrový procesor (4 × 2,0 GHz Kryo 260 Gold & 4 × 1,8 GHz Kryo 260 Silver), což telefonu poskytuje výkonný výkon. Má interní paměť 64GB a 4GB RAM, což nabízí dostatek prostoru pro uložení všech vašich důležitých souborů a aplikací.
Impozantní displej
Mobilní telefon má 6,3palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 × 2280 pixelů. S poměrem obrazovky k tělu přibližně 82,5 % nabízí displej úžasný vizuální zážitek, ideální pro sledování videí nebo hraní her.
Vynikající kamera
Moto G8 Plus je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně, včetně 48 MP hlavního fotoaparátu, 16 MP ultraširokoúhlého fotoaparátu a 5 MP hloubkového fotoaparátu. Na přední straně je také 25 MP selfie kamera pro pořizování úžasných selfie.
Dlouhá výdrž baterie
S 4000 mAh Li-Po baterií, která není vyjímatelná, může Moto G8 Plus zůstat připojený po dlouhou dobu. Telefon také podporuje 15W kabelové nabíjení, což vám umožní rychle ho nabít, když je úroveň nabití baterie nízká.
Pokročilé možnosti připojení
Mobilní telefon podporuje několik síťových technologií, včetně GSM, HSPA a LTE. Dále disponuje Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, GPS, GLONASS, BDS a GALILEO pro určování polohy a NFC pro bezkontaktní platby.
Další funkce
Moto G8 Plus je vybaven řadou funkcí, které zlepšují uživatelský zážitek, včetně snímače otisků prstů na zadní straně, akcelerometru, gyroskopu, senzorů přiblížení a kompasu. Má také vodoodpudivou vrstvu pro extra ochranu proti polití a stříkající vodě.
Barevné varianty
Motorola Moto G8 Plus je k dispozici ve dvou různých barevných variantách: tmavě modré a tmavě červené. Obě dodávají telefonu elegantní a moderní vzhled.
Technické specifikace Moto G8 Plus
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2019 |
| Kapacita baterie | 4 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 15 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,3 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 188 g |
| Rozměry (š × v × h) | 75,8 × 158,4 × 9,1 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 25 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 48 MP / Ultraširokoúhlý 16 MP / Hloubka 5 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.