- Úvodní stránka
- Použité mobily
- OnePlus
-
Nord 4
OnePlus
Nord 4
OnePlus
Nord 4
Varianta
Stav
Třída A: Zařízení je téměř jako nové. Můžete očekávat pouze ojedinělé velmi drobné známky používání. Zjistit více
Baterie
Nová originální baterie: Originální baterie se 100% kapacitou. Nejčastěji proto, že jsme ji vyměnili za novou. Zjistit více
Barva
Oasis Green
Mercurial Silver
Obsidian Black
9 079 Kč
9 079 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Nord 4
Design a kvalita zpracování
OnePlus Nord 4 nabízí atraktivní design se skleněnou přední stranou a hliníkovým rámem a zadní částí. Je zkonstruován tak, aby odolával prachu a vodě, s IP65 certifikací, což znamená, že snese nízkotlaké vodní trysky. Jeho rozměry 162.6 × 75 × 8 mm a hmotnost 199.5 g z něj činí snadno ovladatelný a přenosný přístroj.
Výkon displeje
S Fluid AMOLED displejem o velikosti 6,74 palců a 1 miliardou barev nabízí tento smartphone fantastický vizuální zážitek. Má obnovovací frekvenci 120 Hz a podporu HDR10+, což zajišťuje velmi dynamický a plynulý obraz. Navíc, s jasem až 2150 nitů, je displej dobře čitelný i na přímém slunečním světle.
Operační systém a aktualizace
OnePlus Nord 4 je dodáván s předinstalovaným Androidem 14 a podporou až čtyř velkých aktualizací Androidu. To znamená, že váš telefon bude aktualizován s nejnovějšími funkcemi a bezpečnostními opatřeními. Kromě toho je dodáván s OxygenOS 15, který nabízí čistý a rychlý uživatelský zážitek.
Výkon
Poháněn čipsetem Qualcomm SM7675 Snapdragon 7+ Gen 3, nabízí OnePlus Nord 4 výjimečný výkon. Má osmijádrový procesor a GPU Adreno 732, což jí umožňuje bez problémů zvládat náročné hry a aplikace. Kromě toho je k dispozici více konfigurací na výběr, s až 16 GB RAM a 512 GB interního úložiště.
Funkce fotoaparátu
OnePlus Nord 4 má dvojitý hlavní fotoaparát s 50MP širokoúhlým objektivem a 8MP ultraširokoúhlým objektivem. Fotoaparát podporuje PDAF a OIS, což zajišťuje rychlé a stabilní automatické ostření. Navíc můžete nahrávat video až ve 4K kvalitě při 30/60 fps. Pro selfie má 16MP fotoaparát.
Kvalita zvuku
Pro zvukový zážitek má OnePlus Nord 4 reproduktor se stereofonním zvukem. I když postrádá 3.5mm konektor pro sluchátka, podporuje Bluetooth 5.4, což poskytuje vysoce kvalitní bezdrátový zvuk s podporou A2DP, LE, aptX HD a LHDC.
Konektivita
Tento smartphone disponuje řadou bezdrátových připojení, včetně Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, NFC a infračerveného portu. Také podporuje několik satelitních navigačních systémů, včetně GPS, GALILEO, GLONASS, BDS a QZSS. Pro fyzické připojení má port USB Type-C 2.0.
Výdrž baterie a nabíjení
Se svou velkou baterií o kapacitě 5500 mAh je OnePlus Nord 4 navržen tak, aby vydržel celý den. A když přijde čas na nabíjení, podporuje rychlé nabíjení až do 100W, což znamená, že baterii můžete plně nabít za pouhých 28 minut.
Technické specifikace Nord 4
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 5 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 100 W · PPS |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | Fluid AMOLED |
| Hmotnost | 200 g |
| Rozměry (š × v × h) | 75 × 162,6 × 8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.