- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Sony
-
Xperia 1 IV
Sony
Xperia 1 IV
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Xperia 1 IV
Design a kvalita zpracování
Sony Xperia 1 IV nabízí robustní konstrukci s přední a zadní stranou z Gorilla Glass Victus, orámovanou hliníkovým rámem. Telefon má navíc certifikaci IP65/IP68, což znamená, že je prachotěsný a vodotěsný a vydrží ponoření do vody až do 1,5 metru po dobu 30 minut. S rozměry 165 × 71 × 8,2 mm a hmotností 185 g je jak elegantní, tak příjemný na držení.
Obrazovka a displej
Sony Xperia 1 IV je vybaven velkým 6,5palcovým OLED displejem s 1 miliardou barev, obnovovací frekvencí 120 Hz a podporou HDR BT.2020. Má poměr obrazovky k tělu ~84,2 % a rozlišení 1644 × 3840 pixelů, což poskytuje hustotu pixelů ~643 ppi. Obrazovka je chráněna sklem Corning Gorilla Glass Victus pro větší odolnost.
Výkon a úložiště
Se Sony Xperia 1 IV získáte špičkový výkon díky integrovanému čipu Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) a osmijádrovému procesoru. Telefon běží na systému Android 12, ale je možné jej upgradovat na Android 13. Je k dispozici s interním úložištěm buď 256GB nebo 512GB, obě varianty s 12GB RAM. Existuje také verze s 512GB interním úložištěm a celými 16GB RAM.
Funkce fotoaparátu
Sony Xperia 1 IV je vybavena působivým hlavním fotoaparátem s rozlišením 12 megapixelů s optikou Zeiss a povrchovou úpravou čoček Zeiss T*. Fotoaparát nabízí také LED blesk, režim panorama, HDR a sledování očí. Funkce videa umožňuje nahrávání ve 4K až při 120 fps. Pro selfies je k dispozici 12 megapixelový fotoaparát s HDR a možností nahrávání videa ve 4K@30fps.
Zvuk a komunikace
Telefon je vybaven stereo reproduktory a 3,5mm konektorem pro sluchátka. Podporuje 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk a Snapdragon Sound pro optimální zvukový zážitek. V oblasti komunikace nabízí Sony Xperia 1 IV Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.2 a NFC. Podporuje také GPS, GLONASS, BDS, GALILEO a QZSS pro přesné určování polohy.
Baterie a nabíjení
Sony Xperia 1 IV je poháněn baterií Li-Po s kapacitou 5000 mAh, která se nabíjí pomocí kabelu o výkonu 30 W, s podporou PD3.0 a PPS. To vám umožní nabít telefon na 50 % za pouhých 30 minut. Telefon navíc podporuje bezdrátové nabíjení a reverzní bezdrátové nabíjení.
Dostupné barvy
Sony Xperia 1 IV je dostupný v barvách Černá, Bílá a Fialová. Všechny modely mají stejný vysoce kvalitní povrch a robustní konstrukci, což vám umožňuje vybrat si barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu osobnímu stylu.
Technické specifikace Xperia 1 IV
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W · PD3.0, PPS · 50% za 30 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,5 " |
| Technologie displeje | OLED |
| Hmotnost | 185 g |
| Rozměry (š × v × h) | 71 × 165 × 8,2 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.2 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 12 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 12 MP / Teleobjektiv 12 MP / Ultraširokoúhlý 12 MP / Hloubka 0 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.