Xiaomi
13T
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13T Pro
-
13T
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco F3
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
13T
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Baterie
Dobrá baterie: Váš nový telefon má alespoň 85% kapacitu baterie. To stačí na to, aby baterie vydržela celý den při běžném používání. Zjistit více
Barva
Alpine Blue
Meadow Green
Black
4 869 Kč
4 869 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis 13T
Výkonný výkon
Xiaomi 13T je vybaven Mediatek Dimensity 8200 Ultra, výkonným čipsetem, který nabízí vynikající výkon. S osmijádrovým procesorem, který se skládá ze směsi jader Cortex-A78 a Cortex-A55, je tento mobil ideální pro náročné aplikace a hry. Navíc je kompatibilní s Android 13 a HyperOS, což zaručuje plynulý a rychlý uživatelský zážitek.
Jasný amoled displej
Se svým 6,67palcovým AMOLED displejem nabízí Xiaomi 13T neuvěřitelně živé a jasné podání barev a obrazů. Displej podporuje 68 miliard barev, Dolby Vision, HDR10+ a má špičkový jas 2600 nitů. Navíc má obnovovací frekvenci 144 Hz, což zajišťuje plynulejší vizuální zážitek.
Odolný a voděodolný design
Xiaomi 13T je postaven tak, aby vydržel. S rámem z plastu, sklem vpředu a vzadu, nebo alternativně se zadní stranou z silikonového polymeru, je elegantní i odolný. Telefon má také klasifikaci IP68, což znamená, že je prachotěsný a voděodolný a vydrží ponoření do vody až 1,5 metru po dobu 30 minut.
Impozantní funkce fotoaparátu
S trojitým fotoaparátem, který zahrnuje 50 MP hlavní fotoaparát, 50 MP telefotoaparát a 12 MP ultraširokoúhlý fotoaparát, umožňuje Xiaomi 13T snadno zachytit úžasné fotografie a videa. Fotoaparát je vybaven také objektivem Leica, LED bleskem, HDR a panoramatickými funkcemi, které vám pomohou zachytit každý okamžik v dokonalé čistotě.
Velká úložná kapacita
S interními úložnými možnostmi 256GB a buď 8GB nebo 12GB RAM vám Xiaomi 13T poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše aplikace, fotografie a soubory. Díky technologii UFS 3.1 můžete očekávat rychlé a efektivní čtení a zápis dat.
Vylepšený zvukový zážitek
Xiaomi 13T je vybaven stereo reproduktory pro poutavější zvukový zážitek. Ať už sledujete filmy, hrajete hry nebo posloucháte hudbu, budete si užívat bohatý a čistý zvuk. I když postrádá 3,5mm sluchátkový konektor, podporuje 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk pro špičkovou kvalitu zvuku.
Vynikající výdrž baterie
S 5000mAh Li-Po baterií nabízí Xiaomi 13T dlouhou výdrž baterie. Podporuje také 67W kabelové nabíjení, které může nabít baterii na 100% za pouhých 42 minut. To znamená, že můžete svůj mobil používat déle a nabíjet ho rychleji.
Dostupné barvy
Xiaomi 13T je k dispozici ve třech atraktivních barvách: Alpine Blue, Meadow Green a Black. Vyberte si barvu, která nejlépe odráží váš styl a osobnost.
Technické specifikace 13T
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2023 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 67 W · PD3.0, QC4 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 193 g |
| Rozměry (š × v × h) | 75,7 × 162,2 × 8,5 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 50 MP / Ultraširokoúhlý 12 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.