- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Mi 10T Lite 5G
Xiaomi
Mi 10T Lite 5G
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Mi 10T Lite 5G
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Rose Gold Beach
Atlantic Blue
Pearl Gray
2 439 Kč
2 439 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Mi 10T Lite 5G
Působivý displej
Xiaomi Mi 10T Lite 5G je vybaven výkonným IPS LCD displejem o velikosti 6,67 palců, který zobrazuje obrázky a videa v rozlišení 1080 × 2400 pixelů. Tímto způsobem si můžete vychutnat ostré a živé obrázky. Pro extra ochranu proti poškrábání a poškození je displej vybaven sklem Corning Gorilla Glass 5.
Rychlý a spolehlivý výkon
Poháněn čipsetem Qualcomm SM7225 Snapdragon 750G 5G spolu s osmijádrovým procesorem, tento smartphone je navržen tak, aby poskytoval plynulý a citlivý uživatelský zážitek. Ať už hrajete náročné hry, streamujete filmy nebo multitaskujete mezi různými aplikacemi, všimnete si, že Xiaomi Mi 10T Lite 5G podává výkon bez problémů.
Velká úložná kapacita
S interní úložnou kapacitou buď 64GB nebo 128GB, v závislosti na modelu, má Xiaomi Mi 10T Lite 5G dostatek místa pro uložení všech vašich souborů, obrázků a videí. Navíc může být úložná kapacita rozšířena pomocí microSDXC karty, pokud potřebujete více místa.
Vynikající funkce fotoaparátu
Tento smartphone má působivou sestavu fotoaparátů, včetně 64 MP hlavního fotoaparátu a tří dalších senzorů pro ultraširokoúhlé, makro a hloubkové snímání. Bez ohledu na vaše fotografické potřeby vám Xiaomi Mi 10T Lite 5G poskytuje nástroje k zachycení krásných a detailních snímků.
Dlouhá výdrž baterie
S Li-Po baterií o kapacitě 4820 mAh má Xiaomi Mi 10T Lite 5G neuvěřitelnou výdrž baterie. Bez ohledu na to, jak intenzivní je vaše používání, tento smartphone vydrží celý den. Navíc podporuje 33W kabelové nabíjení, což vám umožní rychle nabít baterii, když je to potřeba.
Vynikající kvalita zvuku
Xiaomi Mi 10T Lite 5G je vybaven stereo reproduktory a podporou 24bit/192kHz Hi-Res zvuku. To znamená, že si můžete vychutnat svou hudbu, filmy a hry s vynikající kvalitou zvuku a jasností.
Univerzální možnosti připojení
Kromě kompatibility s 5G nabízí tento smartphone také Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC a infračervený port. Kromě toho má USB Type-C port pro rychlý přenos dat a nabíjení.
Moderní a elegantní design
S elegantní skleněnou přední a zadní stranou, obklopenou plastovým rámečkem, je Xiaomi Mi 10T Lite 5G stylový a moderní smartphone. Je k dispozici v několika barvách, včetně Atlantic Blue, Pearl Gray a Rose Gold Beach, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu.
Technické specifikace Mi 10T Lite 5G
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 4 820 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 33 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 214 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,8 × 165,4 × 9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0, otg |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 64 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 2 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.