- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Poco F3
Xiaomi
Poco F3
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13T Pro
-
13T
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco F3
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Poco F3
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Arctic White
Night Black
Deep Ocean Blue
Moonlight Silver
3 989 Kč
3 989 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Poco F3
Design a kvalita zpracování
Xiaomi Poco F3 je elegantní a robustní mobil, který je 163,7 mm dlouhý, 76,4 mm široký a 7,8 mm tenký. Váží 196 g, což poskytuje solidní pocit bez přílišné hmotnosti. Přední a zadní strana jsou vyrobeny z Gorilla Glass 5, což nabízí vysokou úroveň odolnosti proti poškrábání a poškození, zatímco rám je vyroben z plastu. Navíc je IP53-certifikován, což znamená, že je prachotěsný a odolá stříkající vodě.
Vlastnosti displeje
Telefon je vybaven velkým 6,67palcovým AMOLED displejem, který nabízí rozlišení 1080 × 2400 pixelů. Díky obnovovací frekvenci 120Hz a podpoře HDR10+ poskytuje displej živé barvy a ostré detaily. Navíc je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5, což zajišťuje extra odolnost a ochranu proti poškození.
Výkon a kapacita úložiště
Poháněn čipsetem Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G a systémem osmijádrového procesoru, Xiaomi Poco F3 nabízí rychlý a plynulý výkon. Je k dispozici ve verzích s 6GB nebo 8GB RAM, obě s 128GB interním úložištěm. Navíc je k dispozici verze s 8GB RAM a 256GB úložištěm. Upozorňujeme, že zde není žádný slot pro paměťovou kartu.
Funkce fotoaparátu
Tento mobil je vybaven systémem trojitého fotoaparátu na zadní straně. Skládá se z hlavního fotoaparátu s rozlišením 48 MP, ultraširokoúhlého fotoaparátu s rozlišením 8 MP a makro fotoaparátu s rozlišením 5 MP. Fotoaparáty jsou schopné poskytovat vysoce kvalitní snímky s bohatými detaily a živými barvami. Navíc má 20 MP selfie fotoaparát na přední straně.
Kvalita zvuku
Se stereofonními reproduktory a podporou pro 24bit/192kHz Hi-Res zvuk nabízí Xiaomi Poco F3 vynikající kvalitu zvuku. Upozorňujeme, že nemá 3,5mm konektor pro sluchátka.
Možnosti připojení
Mobil podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.1 a má funkci NFC. Má také port USB Type-C 2.0 pro nabíjení a přenos souborů. Navíc je na zařízení infračervený port.
Životnost baterie
Xiaomi Poco F3 je vybaven baterií Li-Po 4520 mAh. Má rychlé nabíjení o výkonu 33 W, což znamená, že baterii lze nabít na 100 % za pouhých 52 minut.
Barevné varianty
Xiaomi Poco F3 je k dispozici v několika atraktivních barvách: Arctic White, Night Black, Deep Ocean Blue a Moonlight Silver. Vyberte si barvu, která nejlépe ladí s vaším stylem a osobností.
Technické specifikace Poco F3
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2021 |
| Kapacita baterie | 4 520 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 33 W · PD3.0, QC3 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 196 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,4 × 163,7 × 7,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 48 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 5 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.