- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Redmi Note 12 PRO 5G
Xiaomi
Redmi Note 12 PRO 5G
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Redmi Note 12 PRO 5G
Vynikající výkon a rychlost
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G je poháněn vysoce výkonným čipsetem Mediatek Dimensity 1080, vyrobeným pomocí 6 nm technologie. S osmijádrovým procesorem, který zahrnuje 2×2,6 GHz Cortex-A78 a 6×2,0 GHz Cortex-A55 jádra, je tento smartphone navržen k dosažení vynikajícího výkonu a rychlosti. Telefon je dodáván s Androidem 12 a MIUI 13 pro plynulý a intuitivní uživatelský zážitek.
Pohlcující zážitek ze sledování
S velkým 6,67palcovým AMOLED displejem, který podporuje 1B barev, 120Hz, Dolby Vision a HDR10+, je Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G navržen tak, aby poskytoval pohlcující zážitek ze sledování. Displej má vysoké rozlišení 1080 × 2400 pixelů a je chráněn Corning Gorilla Glass 5 pro extra odolnost.
Impozantní funkce fotoaparátu
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G je vybaven trojitým hlavním fotoaparátem, který zahrnuje 50MP širokoúhlý fotoaparát, 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát a 2MP makro fotoaparát. Telefon má také 16MP selfie fotoaparát. Oba fotoaparáty nabízejí podporu HDR a možnost nahrávat video v rozlišení až 4K při 30 fps.
Robustní a odolný design
S tělem ze skla a rámem z plastu nabízí Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G robustní a odolný design. Je navržen tak, aby odolal každodenním výzvám díky svému krytí IP53 pro ochranu proti prachu a odolnost proti vertikálním vodním paprskům. Telefon váží 187 g a má rozměry 163 × 76 × 8 mm.
Velká kapacita úložiště
Tento smartphone je k dispozici v několika variantách s interním úložištěm 128GB nebo 256GB a RAM 6GB, 8GB nebo 12GB. Díky takové velkorysé kapacitě úložiště a pracovní paměti můžete ukládat velké množství dat a bez problémů spravovat více aplikací a úkolů současně.
Dlouhá výdrž baterie
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G je vybaven výkonnou 5000mAh Li-Po baterií. S 67W kabelovým nabíjením lze baterii nabít na 50 % za pouhých 15 minut a na 100 % za 46 minut, což vám umožní používat telefon po dlouhou dobu bez nutnosti častého nabíjení.
Vynikající kvalita zvuku
Smartphone má stereofonní reproduktory a podporu 24bit/192kHz Hi-Res zvuku, což zaručuje vynikající kvalitu zvuku. Má také 3,5mm konektor pro sluchátka pro uživatele, kteří upřednostňují poslech hudby nebo sledování videí se sluchátky.
Pokročilé komunikační funkce
Xiaomi Redmi Note 12 PRO 5G nabízí řadu pokročilých komunikačních funkcí. Podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.2, A2DP, LE a NFC (v závislosti na trhu/regionu). Telefon má také infračervený port a USB Type-C 2.0 OTG připojení pro rychlý přenos dat.
Technické specifikace Redmi Note 12 PRO 5G
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 67 W · PD3.0 · 50% za 15 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Hmotnost | 187 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76 × 163 × 8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.