OnePlus
7T
OnePlus
7T
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Baterie
Nová originální baterie: Originální baterie se 100% kapacitou. Nejčastěji proto, že jsme ji vyměnili za novou. Zjistit více
Barva
Glacier Blue
Frosted Silver
3 099 Kč
3 099 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis 7T
Elegantní design a robustní konstrukce
OnePlus 7T je elegantní mobilní telefon s robustní konstrukcí. S přední a zadní stranou vyrobenou z Gorilla Glass 5 a rámem z hliníku je postaven tak, aby vydržel. Váží 190 gramů a má rozměry 160.9 × 74.4 × 8.1 mm, což z něj činí lehké a pohodlné zařízení do ruky.
Velký a jasný displej
Mobil má Fluid AMOLED displej o velikosti 6.55 palců, což poskytuje poměr obrazovky k tělu 86.5 %. Displej má rozlišení 1080 × 2400 pixelů a hustotu 402 ppi. Navíc má displej obnovovací frekvenci 90Hz a HDR10+, což zajišťuje vynikající vizuální zážitek.
Rychlý a výkonný výkon
S čipovou sadou Qualcomm SM8150 Snapdragon 855+ a osmijádrovým procesorem nabízí OnePlus 7T rychlý a plynulý výkon. Má 8GB RAM a je k dispozici s 128GB nebo 256GB interním úložištěm. Navíc je vybaven GPU Adreno 640 pro vynikající grafický výkon.
Vysoce kvalitní fotoaparát
Mobil má na zadní straně trojitý fotoaparát s 48 MP širokoúhlým objektivem, 12 MP teleobjektivem a 16 MP ultraširokoúhlým objektivem. Navíc má přední fotoaparát s rozlišením 16 MP. Tyto vysoce kvalitní fotoaparáty, společně s funkcemi jako Dual-LED blesk, HDR a panorama, vám umožní pořizovat úžasné fotografie a videa.
Efektivní baterie s rychlým nabíjením
OnePlus 7T je vybaven nevyjímatelnou Li-Po baterií s kapacitou 3800 mAh. Baterie podporuje 30W nabíjení, což vám umožní nabíjet váš mobil rychle a snadno.
Možnosti připojení
Telefon podporuje technologie sítí GSM, CDMA, HSPA a LTE pro rychlé a stabilní připojení. Má také Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, GALILEO a NFC, což vám poskytuje širokou škálu možností připojení.
Pokročilé funkce
OnePlus 7T je vybaven několika pokročilými funkcemi. Má snímač otisků prstů pod displejem, akcelerometr, gyroskop a kompas. Kromě toho má virtuální snímání blízkosti pro intuitivnější uživatelský zážitek.
Operační systém a aktualizace
Mobilní telefon běží na operačním systému Android 10, ale je možné jej aktualizovat na Android 12 a OxygenOS 12.1. To zaručuje moderní a aktuální uživatelský zážitek.
Technické specifikace 7T
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2019 |
| Kapacita baterie | 3 800 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,6 " |
| Technologie displeje | Fluid AMOLED |
| Hmotnost | 190 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74,4 × 160,9 × 8,1 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 48 MP / Teleobjektiv 12 MP / Ultraširokoúhlý 16 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.