- Úvodní stránka
- Použité mobily
- OnePlus
-
Nord 2 5G
OnePlus
Nord 2 5G
OnePlus
Nord 2 5G
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Baterie
Dobrá baterie: Váš nový telefon má alespoň 85% kapacitu baterie. To stačí na to, aby baterie vydržela celý den při běžném používání. Zjistit více
Barva
Gray Sierra
Blue Haze
Green Wood
3 539 Kč
3 539 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Nord 2 5G
Design a kvalita zpracování
OnePlus Nord 2 5G je štíhlý a elegantní mobilní telefon, který měří 159,1 × 73,3 × 8,3 mm a váží 189 gramů. Telefon má skleněnou přední stranu (Gorilla Glass 5) a skleněnou zadní stranu (Gorilla Glass 5) s plastovým rámem, což mu dodává robustní a odolný vzhled.
Displej a ochrana obrazovky
Telefon je vybaven velkým a jasným Fluid AMOLED displejem o velikosti 6,43 palce, což poskytuje poměr obrazovky k tělu přibližně 85,6 %. Displej má rozlišení 1080 × 2400 pixelů, což zajišťuje hustotu pixelů přibližně 409 ppi. Pro ochranu obrazovky proti poškrábání a poškození je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5.
Operační systém a výkon
OnePlus Nord 2 5G je poháněn Androidem 11, ale lze jej upgradovat na Android 13 a OxygenOS 13. Používá čipset Mediatek Dimensity 1200 (6 nm), což zajišťuje výkonný výkon. Má osmijádrový procesor CPU a grafickou jednotku Mali-G77 MC9 GPU.
Úložiště
Telefon je dodáván s různými možnostmi úložiště, včetně 128GB se 6GB RAM, 128GB s 8GB RAM, 256GB s 8GB RAM a 256GB s 12GB RAM. Upozorňujeme však, že nemá slot na paměťové karty pro další rozšíření úložiště.
Hlavní kamera
OnePlus Nord 2 5G má trojitý hlavní fotoaparát, který se skládá z 50MP širokoúhlého fotoaparátu, 8MP ultraširokoúhlého fotoaparátu a 2MP hloubkového fotoaparátu. Fotoaparát nabízí funkce jako je Dual-LED blesk, HDR a panorama. Dokáže také nahrávat 4K video při 30 fps a 1080p video při 30/60/120 fps.
Selfie kamera
Telefon má 32 MP širokoúhlý selfie fotoaparát, který dokáže pořizovat jasné a detailní selfie. Selfie kamera má také funkci Auto HDR a dokáže nahrávat video v rozlišení 1080p při 30 fps.
Zvuk a komunikace
OnePlus Nord 2 5G má stereofonní reproduktory, ale postrádá 3,5mm jack. Pro bezdrátovou komunikaci podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.2 a NFC. Má také GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, SBAS a NavIC pro určování polohy.
Baterie a nabíjení
Telefon je poháněn baterií Li-Po o kapacitě 4500 mAh. Podporuje rychlé nabíjení o výkonu 65 W, což vám umožní nabít telefon na 100 % za pouhých 30 minut.
Technické specifikace Nord 2 5G
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2021 |
| Kapacita baterie | 4 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 65 W · PD |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,4 " |
| Technologie displeje | Fluid AMOLED |
| Hmotnost | 189 g |
| Rozměry (š × v × h) | 73,3 × 159,1 × 8,3 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0, otg |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 32 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.