Realme
6
Realme
6
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Comet White
Comet Blue
2 209 Kč
2 209 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis 6
Design a kvalitní konstrukce
Realme 6 je vytvořena s přední stranou ze skla Gorilla Glass 3, plastovou zadní stranou a plastovým rámem. Robustní design a její rozměry 162.1 × 74.8 × 8.9 mm dodávají telefonu pohodlný a bezpečný pocit v ruce. S hmotností 191 gramů je snadné ji přenášet a používat.
Kvalita displeje
Smartphone je vybavena 6,5palcovým IPS LCD displejem, který poskytuje jasný a živý obrazový zážitek. Displej má obnovovací frekvenci 90 Hz a jas 480 nitů. Navíc má rozlišení 1080 × 2400 pixelů, což zajišťuje ostrou a detailní kvalitu obrazu.
Výkon a interní paměť
Realme 6 je poháněn čipsetem Mediatek MT6785 Helio G90T a má osmijádrový procesor, což zajišťuje rychlý a plynulý výkon. Jeho interní paměť se pohybuje od 64GB do 128GB a RAM může být v rozmezí mezi 4GB a 8GB. Navíc je k dispozici dedikovaný slot pro microSDXC kartu pro další úložný prostor.
Kapacita hlavního fotoaparátu
Realme 6 přichází s výkonnou čtyřnásobnou sestavou fotoaparátů. Obsahuje 64 MP hlavní fotoaparát, 8 MP ultraširokoúhlý fotoaparát, 2 MP makrofotografii a 2 MP hloubkový fotoaparát. Fotoaparát nabízí funkce jako LED blesk, HDR a panorama, což vám umožní pořizovat vysoce kvalitní fotografie a videa.
Selfie kamera a její funkce
Smartphone je vybaven selfie kamerou s rozlišením 16 MP, která poskytuje jasné a detailní selfies. Selfie kamera má také funkce HDR a panorama, což vám umožňuje pořizovat úžasné selfies a skupinové fotografie.
Kvalita zvuku
Realme 6 má vestavěný reproduktor a podporuje 3,5mm sluchátkový konektor. Ať už posloucháte hudbu, sledujete videa nebo hrajete hry, kvalita zvuku bude vynikající.
Komunikační funkce
Telefon podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct a má Bluetooth 5.0. Kromě toho je k dispozici podpora pro GPS, GLONASS a BDS pro určování polohy. Telefon má také funkci NFC, v závislosti na trhu/regionu.
Výdrž baterie a rychlost nabíjení
Realme 6 je vybaven baterií s kapacitou 4300 mAh, která zajišťuje dlouhodobé používání. Telefon navíc podporuje kabelové nabíjení o výkonu 30 W, což znamená, že baterii lze nabít na 100 % za pouhých 55 minut.
Technické specifikace 6
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 4 300 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,5 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 191 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74,8 × 162,1 × 8,9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 64 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 2 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.