Xiaomi
Mi 10
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Mi 10
Velikost a design
Se svými rozměry 162,5 × 74,8 × 9 mm a hmotností 208 gramů je Xiaomi Mi 10 impozantní mobilní telefon. Má robustní konstrukci se skleněnou přední a zadní stranou a hliníkovým rámem. Tento model je dostupný v barvách Coral Green, Twilight Grey a Peach Gold.
Displej a obrazovka
Telefon je vybaven 6,67palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením 1080 × 2340 pixelů, což poskytuje jasný a ostrý obraz. Obrazovka má obnovovací frekvenci 90 Hz, podporu HDR10+ a jas až 500 nitů. Kromě toho je obrazovka chráněna sklem Corning Gorilla Glass 5 pro extra odolnost a ochranu proti poškrábání.
Výkon a úložiště
Xiaomi Mi 10 je poháněn výkonným čipsetem Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G a nabízí různé možnosti interního úložiště, od 128GB 8GB RAM až po 256GB 12GB RAM. Všimněte si však, že není možné rozšířit úložiště pomocí paměťové karty.
Operační systém
Tento mobilní telefon původně přichází s Androidem 10, ale lze jej upgradovat na Android 13 a má vlastní uživatelské rozhraní MIUI 14 od Xiaomi. To uživateli poskytuje řadu funkcí a nastavení pro přizpůsobení jeho zážitku.
Fotoaparát
Telefon je vybaven působivým čtyřnásobným fotoaparátem na zadní straně, s hlavním fotoaparátem o rozlišení 108 MP. Další fotoaparáty zahrnují 13 MP ultraširokoúhlý objektiv a 2 MP makro a hloubkové fotoaparáty. Pro selfies je zde 20 MP přední kamera. Fotoaparát podporuje nahrávání videa v rozlišení 8K při 30 fps a 4K při 60 fps.
Zvuk a komunikace
I když Xiaomi Mi 10 postrádá 3,5mm konektor pro sluchátka, nabízí vysoce kvalitní zvuk díky svým stereofonním reproduktorům a podpoře 24-bit/192kHz Hi-Res audia. Telefon také podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.1 a NFC, pro snadné a rychlé připojení.
Baterie
S Li-Po baterií o kapacitě 4780mAh má Xiaomi Mi 10 dostatek energie, aby vás udržel v provozu po celý den. Telefon podporuje 30W rychlé nabíjení, jak bezdrátově, tak přes kabel, a také 5W reverzní bezdrátové nabíjení.
Zabezpečení
Aby byly vaše informace v bezpečí, je Xiaomi Mi 10 vybaven optickou čtečkou otisků prstů umístěnou pod displejem. Kromě toho je zde řada různých senzorů, včetně akcelerometru, gyroskopu, kompasu a barometru, které zlepšují váš uživatelský zážitek.
Technické specifikace Mi 10
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 4 780 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W · PD3.0 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | Super AMOLED |
| Hmotnost | 208 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74,8 × 162,5 × 9 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 108 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP / Makro 2 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.