- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Poco X3 Pro
Xiaomi
Poco X3 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Poco X3 Pro
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Baterie
Dobrá baterie: Váš nový telefon má alespoň 85% kapacitu baterie. To stačí na to, aby baterie vydržela celý den při běžném používání. Zjistit více
Barva
Metal Bronze
Frost Blue
Phantom Black
2 659 Kč
2 659 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Poco X3 Pro
Impozantní displej a design
Xiaomi Poco X3 Pro nabízí velký a jasný 6,67palcový IPS LCD displej s rozlišením 1080 × 2400 pixelů, který poskytuje detailní a ostrý obrazový zážitek. S poměrem obrazovky k tělu přibližně 84,6 % získáte téměř bezrámečkový zážitek ze sledování. Navíc je displej chráněn sklem Corning Gorilla Glass 6, které poskytuje extra ochranu proti poškrábání a nárazům.
Vysoký výkon
Poco X3 Pro je poháněn čipsetem Qualcomm Snapdragon 860, což z něj činí výkonný smartphone, který zvládne vše od každodenních úkolů po náročnější hry a aplikace. S až 8GB RAM a interním úložištěm až 256GB získáte spoustu prostoru pro vaše aplikace, hry, fotografie a filmy.
Vynikající fotoaparát
Poco X3 Pro má působivou čtyřnásobnou sadu fotoaparátů na zadní straně. Hlavní fotoaparát s rozlišením 48 MP dokáže pořizovat úžasné snímky za různých světelných podmínek. Navíc máte k dispozici 8 MP ultraširokoúhlý fotoaparát pro zachycení více na každém snímku, spolu s 2 MP makro fotoaparátem a 2 MP hloubkovým fotoaparátem pro extra kreativní svobodu.
Dlouhá výdrž baterie
S velkou baterií o kapacitě 5160 mAh může Poco X3 Pro snadno vydržet celý den, i pro náročné uživatele. Navíc podporuje rychlé nabíjení o výkonu 33W, což vám umožní nabít až 59 % za pouhých 30 minut a dosáhnout plného nabití za méně než hodinu.
Funkce zvuku a komunikace
Smartphone je vybaven stereo reproduktory a podporuje 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk pro úžasný zvukový zážitek. Navíc nabízí řadu komunikačních možností, včetně Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 a NFC (v závislosti na regionu).
Více senzorů
Poco X3 Pro je vybaveno několika senzory pro vylepšení uživatelského zážitku. To zahrnuje bočně umístěný snímač otisků prstů, akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení a kompas.
Voděodolný design
Smartphone má hodnocení IP53, což znamená, že je chráněn proti prachu a stříkající vodě. To z něj činí vynikající volbu pro ty, kteří chtějí odolný smartphone, jenž vydrží každodenní výzvy.
Software a aktualizace
Poco X3 Pro běží na Androidu 11, ale je možné ho aktualizovat na Android 12 a MIUI 13 pro POCO. To znamená, že se můžete těšit na pravidelné bezpečnostní aktualizace a nové funkce.
Technické specifikace Poco X3 Pro
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2021 |
| Kapacita baterie | 5 160 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 33 W · 50% za 30 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 215 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,8 × 165,3 × 9,4 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 48 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 2 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.