- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Redmi Note 8 Pro
Xiaomi
Redmi Note 8 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 Pro 5G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Xiaomi
Redmi Note 8 Pro
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Deep blue
Mineral Grey
Forest Green
Pearl White
1 989 Kč
1 989 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Redmi Note 8 Pro
Velký displej s vysokým rozlišením
Xiaomi Redmi Note 8 Pro přichází s velkým 6,53palcovým IPS LCD displejem s HDR a jasem 500 nitů. Displej má rozlišení 1080 × 2340 pixelů, což poskytuje detailní obraz s ostrými barvami. Navíc je displej chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5 pro extra odolnost.
Výkonný výkon
Telefon je poháněn čipsetem Mediatek MT6785V/CC Helio G90T a má osmijádrový procesor (2 × 2,05 GHz Cortex-A76 & 6 × 2,0 GHz Cortex-A55). To poskytuje rychlý a plynulý uživatelský zážitek, ať už surfujete na internetu, hrajete hry nebo používáte různé aplikace.
Vynikající fotoaparát
S hlavním fotoaparátem o rozlišení 64 MP a třemi dalšími fotoaparáty (8 MP ultraširoký, 2 MP makro a 2 MP hloubkový) můžete pořizovat fantastické snímky za všech situací. Funkce fotoaparátu telefonu zahrnují LED blesk, HDR a panorama, což vám umožňuje fotografovat s vysokou úrovní detailů a barevného podání.
Dobrá kapacita úložiště
Redmi Note 8 Pro nabízí různá úložná řešení. Můžete si vybrat mezi modely s 64 GB nebo 128 GB interního úložiště a všechny modely přicházejí s 4, 6 nebo 8 GB RAM. Pokud potřebujete více úložného prostoru, je k dispozici také slot pro microSDXC.
Silná baterie s rychlým nabíjením
Telefon má výkonnou baterii s kapacitou 4500mAh, která vydrží celý den. Kromě toho podporuje nabíjení 18W, takže můžete rychle dobít baterii, když začne docházet.
Další funkce
Kromě uvedených specifikací nabízí Xiaomi Redmi Note 8 Pro také řadu dalších užitečných funkcí. Patří mezi ně snímač otisků prstů na zadní straně, akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení a kompas. Kromě toho je k dispozici 3,5mm jack pro sluchátka a USB Type-C 2.0 port pro nabíjení a přenos dat.
Lze upgradovat na android 11
Redmi Note 8 Pro je dodáván s předinstalovaným Androidem 9.0 (Pie), ale lze jej upgradovat na Android 11. To vám poskytne přístup k nejnovějším funkcím a aktualizacím zabezpečení.
Výběr barev
Telefon je k dispozici v řadě různých barev, včetně černé, červené, modré, bílé, Deep Sea Blue, Midnight Blue, Electric Blue a Twilight Orange. To vám umožňuje vybrat si barvu, která odpovídá vašemu osobnímu stylu.
Technické specifikace Redmi Note 8 Pro
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2019 |
| Kapacita baterie | 4 500 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 18 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,5 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 200 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,4 × 161,4 × 8,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 64 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Makro 2 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.