- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Edge 30 Pro
Motorola
Edge 30 Pro
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G85
-
Razr 60 Ultra
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Motorola
Edge 30 Pro
Varianta
Stav
Třída B: Zařízení nese běžné známky používání a opotřebení. Neobsahuje však žádné větší promáčkliny ani hluboké škrábance. Zjistit více
Barva
Cosmos Blue
Stardust White
4 869 Kč
4 869 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Edge 30 Pro
Impozantní obrazovka
Motorola Edge 30 Pro je vybaven 6,7palcovým OLED displejem, který podporuje HDR10+ a obnovovací frekvenci 144 Hz. Displej poskytuje úžasný vizuální zážitek s živými barvami a jasem. Navíc je obrazovka chráněna Corning Gorilla Glass 3, což zajišťuje extra odolnost a ochranu proti poškození.
Výkon a úložiště
S výkonným čipsetem Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 a osmijádrovým procesorem nabízí Motorola Edge 30 Pro vynikající výkon jak pro každodenní úkoly, tak pro náročné hry. Telefon je k dispozici s různými interními úložnými možnostmi až do 512 GB a až 12 GB RAM, což poskytuje dostatek prostoru pro ukládání souborů, obrázků a videí.
Pokročilý fotoaparát
Fotoaparát na Motorola Edge 30 Pro je vysoce kvalitní. Má trojitý fotoaparát na zadní straně s 50 MP hlavním fotoaparátem, 50 MP ultraširokoúhlým fotoaparátem a 2 MP hloubkovým fotoaparátem. Telefon je také vybaven 60 MP selfie fotoaparátem. S těmito fotoaparáty můžete pořizovat úžasné fotografie a videa za všech světelných podmínek.
Robustní a voděodolný design
Tento telefon má robustní design se skleněnou přední stranou, skleněným zadním krytem a plastovým rámem. Je navržen tak, aby byl voděodolný, což přispívá k jeho odolnosti. Motorola Edge 30 Pro je dostupná ve dvou atraktivních barvách: Cosmos Blue a Stardust White.
Připojení a komunikace
Motorola Edge 30 Pro podporuje 5G sítě, což poskytuje rychlé a stabilní připojení k internetu. Má také Bluetooth 5.2, NFC a GPS, což nabízí širokou škálu možností připojení. Navíc nabízí Wi-Fi Direct pro rychlý přenos souborů mezi zařízeními.
Impozantní výdrž baterie
Motorola Edge 30 Pro je vybaven baterií Li-Po o kapacitě 4800 mAh, která poskytuje impozantní výdrž. Telefon také podporuje rychlé nabíjení, s možností 68W kabelového nabíjení a 15W bezdrátového nabíjení. Můžete nabít až 50 % za pouhých 15 minut a až 100 % za 35 minut.
Kvalita zvuku
Telefon poskytuje 24bit/192kHz Hi-Res audio a má stereofonní reproduktory. To přináší vylepšený zvukový zážitek, ať už posloucháte hudbu, sledujete videa nebo hrajete hry.
Android a aktualizace
Motorola Edge 30 Pro běží na Android 12 při spuštění a lze ji upgradovat na Android 14. To znamená, že si můžete užívat nejnovější funkce a bezpečnostní aktualizace z Androidu.
Technické specifikace Edge 30 Pro
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 4 800 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 68 W · 50% za 15 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | 15 W |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | OLED |
| Hmotnost | 196 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76 × 163,1 × 8,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 3.1 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 60 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 50 MP / Hloubka 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.