- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Edge 50 Neo
Motorola
Edge 50 Neo
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G15
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G31
-
Moto G54
-
Moto G56
-
Moto G60S
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Edge 50 Neo
Motorola edge 50 neo: premiéra ve světě technologií
Motorola Edge 50 Neo je vysoce kvalitní smartphone, který dokonale kombinuje technologii a design. Uvedený na trh v srpnu 2024, se tento přístroj rychle stal oblíbencem mezi milovníky technologií po celém světě. S hmotností pouhých 171 gramů a rozměry 154.1 × 71.2 × 8.1 mm je lehký a pohodlný na přenášení.
Velkolepý displej pro vynikající vizuální zážitek
Motorola Edge 50 Neo přichází s impozantním LTPO P-OLED displejem o velikosti 6.4 palce, který nabízí 1 miliardu barev, 120Hz, HDR10+ a maximální jas 3000 nitů. Displej je také chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3, což zaručuje jeho odolnost a odolnost proti poškrábání.
Hnací síla výkonu
Motorola Edge 50 Neo je poháněna výkonným čipsetem Mediatek Dimensity 7300, který nabízí neuvěřitelný výkon. Navíc zařízení přichází s operačním systémem Android 14, což zaručuje až pět velkých aktualizací Androidu.
Paměť a úložiště
Tento mobilní telefon je dodáván s různými konfiguracemi interní paměti a RAM, včetně 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM a 512GB 12GB RAM, což vám poskytuje dostatek prostoru pro ukládání vašich souborů, fotografií a aplikací. Vezměte prosím na vědomí, že zde není žádný slot pro paměťovou kartu pro další úložiště.
Možnosti fotografování
Motorola Edge 50 Neo je vybavena trojitým hlavním fotoaparátem, který zahrnuje 50 MP hlavní senzor, 10 MP teleobjektiv a 13 MP ultraširoký senzor. Tyto fotoaparáty nabízejí úžasné možnosti fotografování, jako je multidirekční PDAF, OIS a 3x optický zoom. Kromě toho vám 32 MP selfie kamera pomůže pořídit fantastické selfies.
Připojení a senzory
Motorola Edge 50 Neo podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Bluetooth 5.3, A2DP, LE a má port USB Type-C 2.0 pro nabíjení a přenos dat. Telefon má také řadu senzorů včetně snímače otisků prstů pod displejem, akcelerometru, gyroskopu, senzor přiblížení a kompas.
Baterie a nabíjení
Tento mobil je poháněn baterií o kapacitě 4310 mAh, což poskytuje dlouhou výdrž. Podporuje také 68W kabelové nabíjení a 15W bezdrátové nabíjení, což rychle dobije vaši baterii, když je to potřeba.
Barevné možnosti
Motorola Edge 50 Neo je k dispozici v několika atraktivních barvách jako Nautical Blue, Latte, Grisaille, Poinciana a Mocha Mousse. Vyberte si barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu a osobnosti.
Technické specifikace Edge 50 Neo
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 4 310 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 68 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,4 " |
| Technologie displeje | LTPO P-OLED |
| Hmotnost | 171 g |
| Rozměry (š × v × h) | 71,2 × 154,1 × 8,1 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 32 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 10 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP |
| Energetická třída (EU) |
|
| Opravitelnost |
|
| Odolnost proti pádu |
|
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.