- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Moto G14
Motorola
Moto G14
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G85
-
Razr 60 Ultra
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Motorola
Moto G14
Varianta
Stav
Třída A: Zařízení je téměř jako nové. Můžete očekávat pouze ojedinělé velmi drobné známky používání. Zjistit více
Barva
Steel Gray
Sky Blue
Butter Cream
Pale Lilac
2 209 Kč
2 209 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Moto G14
Design a kvalita zpracování
Motorola Moto G14 má elegantní a voděodolný design. S rozměry 161,5 × 73,8 × 8 mm a hmotností 177 gramů je kompaktní a snadno se drží. Přední strana je chráněna sklem Panda a rám i zadní strana jsou vyrobeny z odolného plastu, což poskytuje robustní pocit.
Displej
Tento model je vybaven velkým 6,5palcovým IPS LCD displejem, který zabírá přibližně 85,6 % přední strany telefonu. Displej má rozlišení 1080 × 2400 pixelů, což poskytuje ostrý obraz s hustotou přibližně 405 pixelů na palec čtvereční. Displej je také chráněn sklem Panda pro vyšší odolnost.
Výkon
Díky čipsetu Unisoc Tiger T616 a osmijádrovému procesoru nabízí Moto G14 rychlý a hladký výkon pro všechny vaše potřeby. Disponuje také GPU Mali-G57 MP1 pro graficky náročné aplikace a hry.
Paměť a Úložiště
Telefon je k dispozici ve dvou variantách: jedna s 128 GB interní paměti a 4 GB RAM a druhá s 256 GB interní paměti a 8 GB RAM. Navíc má dedikovaný slot pro microSDXC kartu pro rozšíření úložiště, pokud je to potřeba.
Funkce fotoaparátu
Motorola Moto G14 má dvojitou hlavní kameru s 50MP širokoúhlým objektivem a 2MP makro objektivem. Podporuje LED blesk, HDR a panorama pro další vylepšení vašich snímků. Na přední straně najdeme 8MP selfie kameru, která je ideální pro selfies a videohovory.
Zvuk a komunikace
Tento model je vybaven stereo reproduktory a 3,5mm sluchátkovým konektorem pro bohatý zvukový zážitek. Pro bezdrátovou komunikaci podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (dual-band), Bluetooth 5.0 a NFC (v závislosti na trhu/regionu).
Bezpečnostní funkce
Motorola Moto G14 je vybaven postranním čtečkou otisků prstů pro rychlé a bezpečné odemykání. Navíc obsahuje řadu různých senzorů, jako je akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení a kompas (v závislosti na trhu/regionu).
Baterie
Se svou velkou Li-Po baterií o kapacitě 5000 mAh může Motorola Moto G14 vydržet celý den bez nutnosti nabíjení. Telefon také podporuje rychlé nabíjení s výkonem 15W (20W v Indii), takže můžete baterii rychle doplnit, když je to potřeba.
Technické specifikace Moto G14
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2023 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 20 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,5 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 177 g |
| Rozměry (š × v × h) | 73,8 × 161,5 × 8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 8 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Makro 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.