- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Moto G32
Motorola
Moto G32
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G85
-
Razr 60 Ultra
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Moto G32
Působivý displej
Moto G32 od Motoroly je vybaven 6,5palcovým IPS LCD displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz. Displej má rozlišení 1080 × 2400 pixelů, což zajišťuje ostrý a jasný obraz. Navíc má poměr obrazovky k tělu přibližně 85,4 %, což vám poskytuje větší zobrazovací plochu.
Výkonný výkon
Tento mobilní telefon je poháněn osmijádrovým procesorem (4 × 2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4 × 1.9 GHz Kryo 265 Silver) a je postaven na čipové sadě Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm). To poskytuje rychlý a plynulý uživatelský zážitek, ať už hledáte náročné hry, prohlížení webu nebo multitasking mezi různými aplikacemi.
Vynikající fotoaparát
Motorola Moto G32 je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně. Hlavní fotoaparát s rozlišením 50 MP spolu s 8 MP ultraširokoúhlým a 2 MP makro-/hloubkovým fotoaparátem vám umožní zachytit všechny typy fotografií. Navíc má selfie fotoaparát s rozlišením 16 MP pro pořizování úžasných selfies.
Velká úložná kapacita
Telefon je dodáván s interními úložnými možnostmi v rozmezí od 64GB do 256GB a RAM až do 8GB. Nemusíte si dělat starosti s místem, protože je zde dedikovaný slot pro microSDXC kartu pro další úložiště.
Dlouhá výdrž baterie
Tento telefon Motorola je vybaven výkonnou Li-Po baterií s kapacitou 5000 mAh, která poskytuje dlouhou dobu používání. Navíc podporuje 30W kabelové nabíjení, což vám umožní rychle nabít baterii, když začne docházet.
Moderní design
Moto G32 má moderní a elegantní design s hmotností 184 gramů. Telefon má skleněnou čelní stranu, plastový zadní kryt a plastový rámeček. Navíc je vybaven voděodolným designem, který poskytuje další vrstvu ochrany.
Široké možnosti připojení
Motorola Moto G32 podporuje několik síťových technologií, jako jsou GSM, HSPA a LTE. Navíc je vybaven Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS, GLONASS, GALILEO, NFC a FM rádiem. Máte také možnost připojit sluchátka přes 3,5mm konektor.
Bezpečnost a funkce
Moto G32 je vybaven řadou různých senzorů, včetně čtečky otisků prstů na boku, akcelerometru, gyroskopu, senzoru přiblížení a kompasu. To poskytuje bezpečný a přizpůsobený uživatelský zážitek.
Technické specifikace Moto G32
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2022 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,5 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 184 g |
| Rozměry (š × v × h) | 73,8 × 161,8 × 8,5 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 16 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 8 MP / Macro/depth 2 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.