- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Xiaomi
-
Mi 10T Pro 5G
Xiaomi
Mi 10T Pro 5G
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
15
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13T Pro
-
13T
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12T Pro
-
11 Lite 5G NE
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco F3
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Poco X6 Pro 5G
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Mi 10T Pro 5G
Mobil pro potřeby budoucnosti
Xiaomi Mi 10T Pro 5G je smartphone, který byl představen v září 2020. Tento mobil je vybaven pro zvládání nejrychlejších sítí a nabízí podporu pro technologie GSM, HSPA, LTE a 5G. S tímto telefonem si můžete být jisti, že vždy budete mít rychlé a stabilní připojení, ať už jste kdekoli.
Robustní design a impozantní displej
Mobil má výkonnou konstrukci se skleněnou přední i zadní stranou, obě chráněné Gorilla Glass 5. Rám je vyroben z hliníku, což přispívá k pocitu prémiové kvality. Telefon má velký IPS LCD displej o velikosti 6.67 palců s rozlišením 1080 × 2400 pixelů. Displej podporuje 144Hz, HDR10+ a má jas až 650 nitů.
Výkon a úložiště
Pod kapotou Xiaomi Mi 10T Pro 5G najdeme výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 865 5G spolu s osmijádrovým procesorem. Telefon je vybaven 8GB RAM a je k dispozici ve verzích s 128GB nebo 256GB interní paměti. Díky tomu si můžete být jisti, že váš telefon zvládne všechny vaše aplikace a hry bez problémů.
Fotoaparát pro každou příležitost
Telefon je vybaven trojitým fotoaparátem na zadní straně. Hlavní fotoaparát má celých 108 MP a je podpořen 13 MP ultraširokoúhlým fotoaparátem a 5 MP makrofotoaparátem. Pro milovníky selfie je k dispozici také 20 MP fotoaparát na přední straně. Telefon podporuje nahrávání videa až do 8K@30fps.
Zvukový zážitek nejvyšší úrovně
Xiaomi Mi 10T Pro 5G je vybaven stereo reproduktory a 24-bit/192kHz Hi-Res audio pro bohatý a plný zvukový zážitek. Všimněte si však, že telefon nemá 3.5mm sluchátkový konektor.
Možnosti připojení
Telefon podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct a Bluetooth 5.1. Dále má NFC a infračervený port. Připojení probíhá prostřednictvím USB Type-C 2.0.
Velká kapacita baterie
Telefon je napájen výkonnou baterií s kapacitou 5000 mAh, která se nabíjí kabelem s výkonem 33W. To zajišťuje dlouhou dobu používání a rychlé nabíjení, když je to potřeba.
Další funkce
Xiaomi Mi 10T Pro 5G má různé senzory včetně snímače otisků prstů (umístěného na boku), akcelerometru, gyroskopu, senzor přiblížení, kompasu a barometru. Telefon běží na systému Android 10, ale lze jej aktualizovat na Android 11 a MIUI 12.5.
Technické specifikace Mi 10T Pro 5G
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2020 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 33 W · PD3.0 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 218 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76,4 × 165,1 × 9,3 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0, otg |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 108 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP / Makro 5 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.