- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Moto G15 Power
Motorola
Moto G15 Power
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Moto G85
-
Razr 60 Ultra
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto G62 5G
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filtrovat
Motorola
Moto G15 Power
Varianta
Stav
Třída A: Zařízení je téměř jako nové. Můžete očekávat pouze ojedinělé velmi drobné známky používání. Zjistit více
Barva
Slate Gray
Leaf Green
2 879 Kč
2 879 Kč
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Moto G15 Power
Robustní konstrukce
Motorola Moto G15 Power je odolný a robustní mobil díky své skleněné přední straně (Gorilla Glass 3), plastovému rámu a zadní straně ze silikonového polymeru s ekologickou kůží. Váží 203 gramů a má rozměry 165.7 × 76 x 8.8 mm. Navíc má hodnocení IP54, což znamená, že je chráněn proti prachu a stříkající vodě.
Velký a jasný displej
Mobil je vybaven 6,72 palcovým IPS LCD displejem, který poskytuje poměr obrazovky k tělu přibližně 86,6 %. S rozlišením 1080 × 2400 pixelů a hustotou přibližně 392 ppi můžete očekávat jasný a ostrý obraz.
Výkon a úložiště
Pohonem zařízení Motorola Moto G15 Power je čipová sada Mediatek Helio G81 Extreme a osmijádrový procesor, které poskytují rychlý a plynulý výkon. Je k dispozici ve dvou modelech s interním úložištěm 256 GB a 512 GB, oba s 8 GB RAM. Má také slot pro microSDXC kartu pro další rozšíření úložiště.
Působivé funkce fotoaparátu
Hlavní fotoaparát mobilu je duální kamera s 50 MP a 5 MP, s funkcemi jako je duální LED blesk, HDR a panorama. Má také 8 MP selfie kameru. Oba fotoaparáty mohou nahrávat video v rozlišení 1080p při 30 fps.
Rozšířené možnosti připojení
Motorola Moto G15 Power nabízí řadu možností připojení, včetně Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 a USB Type-C 2.0. Má také NFC (v závislosti na trhu/regionu) a FM rádio.
Vynikající výdrž baterie
S baterií o kapacitě 6000 mAh nabízí Motorola Moto G15 Power vynikající výdrž baterie. Baterie podporuje také 30W kabelové nabíjení, což znamená, že můžete svůj mobil rychle nabít.
Bezpečnostní funkce
Motorola Moto G15 Power přichází s řadou bezpečnostních funkcí, včetně bočního čtečky otisků prstů, akcelerometru, gyroskopu, senzor přiblížení a kompasu.
Dostupné barvy
Tento model je dostupný ve dvou atraktivních barvách: Gravity Grey a Iguana Green. Vyberte si barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu a osobnosti.
Technické specifikace Moto G15 Power
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2025 |
| Kapacita baterie | 6 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 30 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,7 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 203 g |
| Rozměry (š × v × h) | 76 × 165,7 × 8,8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 8 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Ultraširokoúhlý 5 MP |
| Energetická třída (EU) |
|
| Opravitelnost |
|
| Odolnost proti pádu |
|
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.