- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
Moto E14
Motorola
Moto E14
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
-
Razr 70 Ultra
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Razr 60 Ultra
-
Razr 60
-
Edge 60
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto E15
-
Moto E13
-
Edge 60 Pro
-
Edge 50 Ultra
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
-
Edge+
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Moto E14
Vydáno v červnu 2024
Motorola Moto E14 je cenově dostupný smartphone, který byl uveden na trh v červnu 2024. Je vynikající volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý smartphone za přijatelnou cenu.
Robustní a voděodolný design
Tělo mobilu měří 163,5 × 74,5 × 8 mm a váží 178,8 gramů, což mu dodává kompaktní a praktický pocit. Má skleněnou přední část s Gorilla Glass 3 pro extra ochranu, stejně jako rám a zadní část z plastu. Motorola Moto E14 má také voděodolný design, díky kterému je odolnější vůči nechtěnému rozlití kapalin.
Vysoce rozlišený ips lcd displej
S velikostí 6,56 palce a rozlišením 720 × 1612 pixelů poskytuje IPS LCD displej Motorola Moto E14 jasnou a ostrou kvalitu obrazu. Displej má obnovovací frekvenci 90Hz, což zajišťuje plynulejší a více responzivní uživatelský zážitek.
Výkonný výkon s androidem 14
Operační systém telefonu je Android 14 (Go edition), který je optimalizován pro rychlejší výkon na zařízeních s menší RAM. Společně s čipsetem Unisoc T606 a osmijádrovým procesorem nabízí Motorola Moto E14 plynulý a efektivní uživatelský zážitek.
Velká kapacita úložiště
Motorola Moto E14 je k dispozici buď s 64GB interní pamětí a 2GB RAM, nebo s 64GB interní pamětí a 4GB RAM. Navíc je zde slot pro microSDXC kartu, což vám umožňuje rozšířit úložný prostor podle potřeby.
Fotoaparát s dobrým výkonem
Hlavní fotoaparát mobilu má 13 megapixelů s LED bleskem a HDR, což poskytuje jasné a detailní snímky. Selfie kamera má 5 megapixelů a HDR, což zajišťuje dobré selfie i za méně optimálních světelných podmínek.
Dlouhá výdrž baterie
S baterií o kapacitě 5000 mAh má Motorola Moto E14 působivou výdrž. Jakmile je potřeba baterii nabít, telefon podporuje 15W kabelové nabíjení, což zajišťuje rychlé a efektivní nabíjení.
Výběr barvy
Motorola Moto E14 je dostupná ve třech barvách: pastelově zelená, grafitově šedá a pastelově fialová, což vám umožňuje vybrat si barvu, která nejlépe odpovídá vašemu osobnímu stylu.
Technické specifikace Moto E14
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 5 000 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 15 W |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,6 " |
| Technologie displeje | IPS LCD |
| Hmotnost | 179 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74,5 × 163,5 × 8 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | microSD |
| Přední fotoaparát | 5 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 13 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.