- Úvodní stránka
- Použité mobily
- Motorola
-
ThinkPhone 25
Motorola
ThinkPhone 25
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis ThinkPhone 25
Kvalita konstrukce a design
Motorola ThinkPhone 25 je robustní a odolný telefon s hmotností 171 gramů. Má přední stranu z Gorilla Glass 7i, zadní stranu z aramidových vláken a rám z plastu. Telefon je klasifikován jako IP68, což znamená, že je prachotěsný a voděodolný, a může být ponořen do vody do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut. Kromě toho je odolný proti nárazům do výšky 1,3 metru a certifikován podle MIL-STD-810H, což znamená, že vydrží drsné prostředí a zacházení.
Displej a zobrazení
Tento model má P-OLED displej o velikosti 6,36 palce s 1 miliardou barev, 120Hz, HDR10+ a špičkovým jasem 3000 nitů. S poměrem obrazovky k tělu téměř 90 % poskytuje pohlcující vizuální zážitek. Displej má rozlišení 1220 × 2670 pixelů, což dává hustotu pixelů 462 ppi. Navíc je displej chráněn sklem Corning Gorilla Glass 7i, které má tvrdost na Mohsově stupnici 4.
Výkon a operační systém
Motorola ThinkPhone 25 je poháněn čipsetem Mediatek Dimensity 7300 s osmijádrovým procesorem. Má operační systém Android 14 a podporuje až pět velkých aktualizací Androidu. Disponuje GPU Mali-G615 MC2, která zajišťuje plynulý grafický výkon.
Paměť a úložná kapacita
Telefon nemá slot na paměťovou kartu, ale je k dispozici ve dvou variantách, pokud jde o interní úložiště a RAM. Můžete si vybrat buď 256GB s 8GB RAM, nebo 512GB s 12GB RAM. Ať už zvolíte jakoukoli možnost, budete mít dostatek prostoru pro své aplikace, fotografie a videa.
Kvalita fotoaparátu
Tento telefon má na zadní straně trojitý fotoaparát, který zahrnuje 50 MP hlavní fotoaparát, 10 MP teleobjektiv a 13 MP ultraširokoúhlý fotoaparát. Na přední straně je také 32 MP selfie fotoaparát. Oba fotoaparáty podporují záznam videa ve 4K a mají několik funkcí jako LED blesk, panorama a HDR.
Zvuk a komunikace
Motorola ThinkPhone 25 má stereofonní reproduktory, ale postrádá 3,5 mm konektor pro sluchátka. Co se týče komunikace, nabízí Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Bluetooth 5.4 a NFC. Podporuje také GPS, GLONASS a GALILEO pro určování polohy.
Výdrž baterie a nabíjení
Telefon je vybaven baterií o kapacitě 4310 mAh, která podporuje 68W kabelové nabíjení. Může být nabita na 50 % za pouhých 11 minut. Navíc podporuje 15W bezdrátové nabíjení, což vám poskytuje flexibilitu nabíjet telefon způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Barevné možnosti
Motorola ThinkPhone 25 je k dispozici v elegantní barvě Carbon Black. Tato klasická barva zajišťuje, že telefon vypadá jak stylově, tak profesionálně.
Technické specifikace ThinkPhone 25
| Podpora 5G | Ano |
|---|---|
| Rok uvedení | 2024 |
| Kapacita baterie | 4 310 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 68 W · 50% za 11 min |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,4 " |
| Technologie displeje | P-OLED |
| Hmotnost | 171 g |
| Rozměry (š × v × h) | 71,2 × 154,1 × 8,1 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c 2.0 |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 32 MP |
| Zadní fotoaparát | Širokoúhlý 50 MP / Teleobjektiv 10 MP / Ultraširokoúhlý 13 MP |
| Energetická třída (EU) |
|
| Opravitelnost |
|
| Odolnost proti pádu |
|
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.